Pierwszy krok zawsze jest ciężki. Nieważne co robimy w życiu, to i tak, jeśli chcemy coś osiągnąć, musimy go właśnie postawić. Równie dobrze możemy tu tą regułę postawić przy bukmacherce. Obstawianie samo w sobie nie wydaje się być ciężkie, ale oczywiście musimy myśleć o tym, że aby wygrywać z bukmacherem, musimy się naprawdę postarać. Ale nie przedłużając już, chcemy dzisiaj zaprezentować wam 5 porad, które przydadzą się wam w obstawianiu bukmacherki!

5 sposobów na obstawianie bukmacherki – poradnik dla nowych graczy

Rada numer 1 : jeśli nie lubisz przegrywać – znajdź nowe hobby

Zacięcie do zajęcia które lubimy to absolutna podstawa. Owszem, zabrzmiało to jakbym mówił o ciężkiej pracy, ale taka jest prawda. Tak naprawdę jeśli nie lubimy czegoś robić – to nie chcemy tego robić, prawda? Jednakże jeśli już mówimy tutaj o zacięciu, to najczęstszą i najmocniejszą więzią z tym, co lubimy robić jest tak zwany ,,love-hate relationship” – (relacja kocham-nienawidzę – ang.) Polega to mniej więcej na to, że coś w tym co robimy (tutaj dla przykładu zakłady bukmacherskie) może nas dosłownie doprowadzić do furii (zły typ, nieprawdopodobnie dla nas nieszczęśliwa sytuacja etc.) – ale i tak za jakiś czas, gdy się uspokoimy – to uprawianie tego hobby znowu przynosi nam szczęście. Oczywiście, są też inne rodzaje więzi, ale nie będę się nadmiernie rozpisywać, przecież zostały jeszcze 4 rady które chcę wam przekazać!

Porada numer 2 – Cierpliwość jest twoim najlepszym przyjacielem

Kiedy nie mamy cierpliwości, to zazwyczaj popełniamy głupie decyzje. A taki wybór nie jest raczej zbyt mądry, kiedy do gry wchodzą nasze pieniądze, czyż nie? Każdy przecież chce zarabiać na zabawie, a nikt nie chce przecież tracić. No dobrze, ale na tym świecie niestety nie ma nic za darmo, każdy dorosły, który chce grać na zakładach bukmacherskich ( zakłady bukmacherskie są tylko dla pełnoletnich!) powinien o tym wiedzieć, czyż nie?

Numerek 3 – jeśli uprawiałeś kiedyś sport – to masz łatwiej na starcie

Chyba każdy (jeśli przynajmniej chodzi o statystycznie średniego Polaka) chodził kiedyś na wychowanie fizyczne. Prawie każdy też ,,za dzieciaka” miał jakąś pasję sportową. Dla niektórych była to piłka nożna – dla innych siatkówka bądź też pływanie. Jednakże co to ma do zakładów bukmacherskich? A ma, i to całkiem sporo, a dlatego, bo zakłady bukmacherskie to w większości właśnie obstawianie sportu, czyż nie? Są oczywiście wyjątki, ale o tym później. Z racji tego, że masz doświadczenie w jakimś sporcie, nie musisz uczyć się zagrań i taktyk swoich przyszłych faworytów, z racji tego że już je znasz, prawda? A każdy przecież z nas ma taki moment, że mówi ,,patrz, on zaraz zrobi xyz!” – przez co czujemy się jak ,,znawcy” danego sportu. No ale w bukmacherce właśnie o to chodzi – żeby przewidzieć wynik, tylko że tutaj musimy jeszcze dodać aspekt pieniężny.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Podpowiedź 4 – Zakłady specjalne to również fajna opcja na start

Zakłady specjalne w bukmacherce – to również ciekawa opcja dla początkujących graczy zakładów bukmacherskich, z racji tego że przy tych rodzajach zakładów nie trzeba mieć specjalnej wiedzy na temat sportu, z racji tego że najczęściej zakłady te są proponowane na wydarzenia społeczne, takie jak wybory prezydenckie czy jak ostatnio – rajd na strefę 51. Zamiast mnie pytać co to jest, wygooglujcie sami – wujek google nie gryzie prawda?

5. Zanim obstawisz – poczytaj więcej na temat bukmacherki

Prawie niemożliwe byłoby napisanie tego poradnika tak, aby zawarte było praktycznie wszystko w nim na temat bukmacherki. Oczywiście próbować można, ale kto by chciał czytać tekst na 200 stron o przysłowiowych ,,4 literach Maryni”? Dlatego też polecam wam fora bukmacherskie, które będą dla was naprawdę nieocenioną pomocą, z racji tego że możecie tam zadać każde – nurtujące was pytanie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNie każdy chce ci pomóc obstawiać – czyli naciągacze w bukmacherce
Następny artykułCo się dzieje z osobami które wygrają duże pieniądze na zakładach bukmacherskich?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.