Betclic to firma bukmacherska, której początki sięgają 2005 roku. Wówczas Francuz Nicolas Beraud zdecydował się otworzyć wraz ze swoim współpracownikiem własną firmę. Na początku jego wkład własny wynosił 3 miliony euro. Prezesowi firmy dzięki intuicji w zakresie odczytywania potrzeb sponsorów i graczy, szybko udało się podbić rynek zakładów bukmacherskich. Już 3 lata po rozpoczęciu działalności zgłosił się do niego inwestor, który zaproponował mu, że odkupi od niego 75% jego udziałów za kwotę 50 milionów euro. Prezes oczywiście zgodził się, i dzięki temu wzbogacił się o astronomiczną kwotę. Firmę przejęło konsorcjum Mangas Gaming. Dzięki niemu Betclic jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych bukmacherów w całej Europie. 

betclic polska 2019
Betclic to legalny w Polsce bukmacher internetowy

Betclic legalny w Polsce bukmacher

W Polsce historia tego bukmachera jest nieco bardziej złożona. Swego czasu był to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Sytuacja uległa zmianie w 2017 roku – wówczas polski Sejm uchwalił znowelizowane przepisy ustawy antyhazardowej. Nowa ustawa nakładała na zakłady bukmacherskie, które były nie w smak wielu z nich. Jedną z takich firm był właśnie Betclic, który przez to zdecydował się wycofać z polskiego rynku.

Klienci z Polski zachęcali jednak nieustannie firmę do powrotu – kierowane do spółki apele pomogły, ponieważ 26 września 2018 roku bukmacherowi Bertclic udało się uzyskać od Ministerstwa Finansów licencję. Dzięki niej firma znowu może świadczyć wszystkim użytkownikom usługi w sposób w pełni legalny. W poniższym artykule omawiamy najważniejsze elementy oferty tego bukmachera. Zapraszamy serdecznie do uważnej lektury!

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie bonusy mogą otrzymać nowi gracze w Betclic?

Betclic działa podobnie jak pozostali bukmacherzy w zakresie ofert bonusowych dla nowych graczy. Jedyną różnicą jest fakt, że w porównaniu do bukmacherów z czółówki stawki, tych ofert ma on znacznie mniej. 

Cashback 200 złotych w Betclic – wyjątkowo atrakcyjna oferta dla nowych graczy 

Cahback 200 złotych to najważniejsza oferta powitalna tego bukmachera. Jest to pierwszy zakład na kwotę 200 złotych, który można zrealizować bez żadnego ryzyka. Oznacza to, że nawet jeśli nasz kupon okaże się przegrany, na swoje konto bukmacherskie otrzymamy zwrot postawionych środków. Niestety nie jest to promocja bonusowa, którą można byłoby nazwać najbardziej atrakcyjną na polskim rynku bukmacherskim. Tak naprawdę wielu bukmacherów ma dla swoich graczy znacznie atrakcyjniejsze oferty powitalne. Jeśli bukmacherowi Betclic zależy na tym, by w sposób znaczący poszerzyć grono swoich klientów, powinien mocno dopracować swoją ofertę powitalną.

Osobną kwestią jest jeszcze sprawa kodów rejestracyjnych, które uprawniają do skorzystania z wielu bonusów na start. Wielu bukmacherów (również tych z krótkim stażem) oferuje swoim nowym użytkownikom taką możliwość. Betclic niestety do nich nie należy. Powinien jak najszybciej wprowadzić tę opcję, aby zachęcić do rejestracji fanów kodów rejestracyjnych.

Promocje w Betclic dla stałych graczy – przegląd

Promocje dla stałych graczy w Betclic Polska są całkiem przyzwoite w porównaniu do tych dla graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

Lepsze Kursy

Jest to najważniejszych promocji tego typu u bukmachera Betclic. Prawie każdego dnia firma na swojej stronie głównej umieszcza listę kursów o podniesionej wartości. Dzięki temu w bardzo łatwy i szybki sposób można podbić swoje kursy na kuponach i wzbogacić się o dodatkowe sumy pieniędzy. Jest to oferta porównywalna do Superoferty oraz Hitu Dnia, który jest dostępny u innych bukmacherów. 

Zaproś Znajomego

To kolejna z ofert dedykowanych stałym graczom. Dzięki niej można zyskać nawet 100 złotych za zaproszenie do założenia konta w Betclic swoich znajomych. Warunki są jak widać niezwykle proste. Eksperci rynku bukmacherskiego wskazują, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji tego typu wśród wszystkich polskich bukmacherów online. Jest jednak jeden mankament – osoby, które zarejestrują się z naszego polecenia, nie otrzymają żadnych profitów.

Poprzedni artykułPakiet bonusów na start od bukmachera Fortuna
Następny artykułKtóry Polski bukmacher lepszy? STS czy Fortuna?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.