Jeszcze kilka lat temu telefony służyły nam jedynie do dzwonienia, pisania sms-ów i grania w wężyka, jednakże te czasy dawno minęły, w dzisiejszych czasach możemy za pomocą telefonu prowadzić videorozmowę ze znajomymi na drugim krańcu ziemi, czy opłacać czynsz, więc czemu nie wykorzystać tego do  typowania zakładów sportowych?

Bukmacherskie aplikacje, mobilne witryny czy punkty stacjonarne? Co wybrać?

Witryny – odschoolowa opcja dla zakładów bukmacherskich

Internetowe witryny bukmacherskie mogą poszczycić się możliwością pokazania znacznie większej ilości informacji, zakładając że korzystamy z komputera lub co już nowocześniejsi użytkownicy z inteligentnego telewizora w porównaniu do aplikacji, raz z racji fizycznej wielkości urządzenia (standardowe telefony mają ekran wielkości około 7 cali), dwa z tego powodu że na komputerze możemy chociażby otworzyć więcej okien na raz nie martwiąc się o wydajność bądź to, że strona nam się po prostu zamknie (co w wypadku aplikacji nie jest rzadkie).

Dużą przewagą witryny nad aplikacją jest też bezpieczeństwo, ponieważ jest zdecydowanie dużo większe prawdopodobieństwo że telefon nie będzie zabezpieczony niż to, że komputer nie będzie posiadał antywirusa.

Aplikacje – bukmacherka szybko i sprawnie

Aplikacje bukmacherskie pozwalają nam na bardzo szybkie sprawdzenie danych informacji, na przykład kiedy chcemy sprawdzić wyniki naszego zakładu lub nawet obstawianie meczów na żywo, co jest dużym plusem dla osób żyjących w ruchu a wciąż chcącym realizować swoje pasje lub po prostu dorabiają do domowego budżetu. Dodatkowo aplikacje na ekranie powitalnym proszą nas o zalogowanie się na swoje konto, dzięki czemu później otwierając tą samą aplikacje ponownie nie musimy się martwić o to, żeby ponownie się zalogować. Dużym plusem są również bonusy na start za pobranie aplikacji lub za zarejestrowanie się w takowej, co daje nam większe możliwości finansowe na start.

Stacjonarne punkty bukmacherskie – potencjalna trzecia opcja?

Część osób stawia stacjonarne punkty bukmacherskie ponad Internet z tego względu, że ważne jest dla nich to, by mieć styczność z kompetentną osobą. Obstawienie zakładu może niektórym ludziom przysparzać pewne problemy, dlatego możliwość rozmowy z kompetentną osobą jest tutaj na wagę złota. Co prawda w Internecie także otrzymamy pomoc, jednak wygląda to już zupełnie inaczej.

Największym powodzeniem w puntach stacjonarnych cieszą się różne dziedziny sportowe, szczególnie mecze piłki nożnej. Postawienie zakładu w punkcie stacjonarnym z pewnością pozwala jeszcze bardziej przeżywać daną rozgrywkę. Dużym minusem punktów stacjonarnych jest fakt, że takie miejsca otwarte są w wyznaczonych godzinach i nie obstawimy tam zakładu w środku nocy, gdyby akurat naszła nas taka chęć. Pomimo to obstawianie w punktach stacjonarnych ma swój specyficzny klimat, który dla wielu będzie czynnikiem przekonywującym.

Witryna, aplikacja bukmacherska  czy punkt stacjonarny – podsumowując

To, czy wybierzemy aplikację, witrynę czy stacjonarny punkt bukmacherski zależy tylko od tego, czy zdecydujemy się na większą mobilność kosztem ilości informacji, wolimy nieco bardziej domowy styl obstawiania lub mamy potrzebę aby znaleźć się w specyficznym klimacie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto grać u bukmacherów?
Następny artykułJakie sporty warto uprawiać jako dziecko?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.