Wygrywanie na zakładach bukmacherskich to często rezultat długich godzin, spędzonych na analizie sportowej, oglądaniu powtórek raz za razem, oraz konsultowaniu tego ze znajomymi na forach bukmacherskich. Jednakże czy na pewno trzeba robić aż tyle, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Chcesz wygrywać na zakładach – ale nie wiesz jak?

Zarejestruj się u legalnego bukmachera

Przede wszystkim, jako nowa osoba powinniśmy korzystać wyłącznie z usług licencjonowanych firm bukmacherskich, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów, z racji tego że w 2017 roku ustawa o grach losowych uległa nowelizacji, przez co wszyscy bukmacherzy, którzy chcieliby oferować zakłady bukmacherskie na terenie naszego kraju – muszą się ubiegać o licencję naszego MF. Po wyborze legalnego bukmachera, warto zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin. Jak widzicie, trochę trzeba się nauczyć, zanim zaczniemy wygrywać u bukmachera, ale jeśli będziemy zmierzać do celu małymi kroczkami, to na pewno kiedyś się nam to uda.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wykorzystaj swój bonus dla nowych graczy

Bonus bukmacherski dla nowych graczy to świetna rzecz, ponieważ gra za darmowe pieniądze i potencjalna wygrana również od niego jest o wiele przyjemniejsza, niż gra za własne środki nieprawdaż? Ma to dodatkowy plus, w tymże znaczeniu, że tak naprawdę nie musimy nic inwestować (jeśli to jest freebet bez depozytu oczywiście) więc jeśli nasze nowe hobby – bukmacherka się nam po prostu nie spodoba, możemy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Na starcie – typuj tylko zakłady pojedyncze

Każdy, kto choć w małym stopniu interesuje się zakładami bukmacherskimi wie, że największą szansę na wygraną mają obstawiając zakłady pojedyncze, ponieważ jest to, przy wybranych rodzajach zakładów – od 33% aż do 50% prawdopodobieństwa na zwycięstwo. Większość typów jest właśnie oferowana na zakłady pojedyncze, dlatego też powinniśmy sprawdzać tą kategorię, i decydować się na te rodzaje kuponów bukmacherskich, które mają tak odpowiednio wysoką szansę na wygraną, z racji tego iż nawet jeśli nie znajdziemy pewnego typu, to i tak będziemy mieli całkiem sporą szansę na to, aby wygrać, czyż nie? Przy zakładach akumulowanych szansa na zwycięstwo jest statystycznie tak mała, że nawet szkoda o niej pisać. Wystarczy wspomnieć, iż porównać ją można do trafienia ,,dychy” w totolotka… Jednakże zakłady akumulowane mają swoje plusy, ponieważ wystarczy iż wykorzystamy do obstawiania ich promocje, a być może i przy dużym szczęściu, te typy dadzą nam ,,jakąś” wygraną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGłówne ,,grzechy” graczy typów bukmacherskich
Następny artykułDlaczego mecze online w czasie kwarantanny zyskały tak wiele na popularności?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.