Zakłady bukmacherskie to świetny sposób na zabawę w czasie kwarantanny, ale też nie każdy tak naprawdę wie jak obstawiać zakłady bukmacherskie, w ten sposób aby wygrywać. Dziś przedstawimy wam, jak to zrobić!

Co możemy zrobić, jeśli chcemy lepiej obstawiać zakłady online?

Dla tych, którzy nie wiedzą

Zakłady bukmacherskie, najprościej rzecz ujmując, to zakłady sportowe, w których trzeba przewidzieć wynik meczu.  To wszystko. Natomiast bukmacherzy to osoby, które przyjmują rzeczone zakłady. Nawiasem mówiąc funkcjonują również przedsiębiorstwa bukmacherskie, które spełniają te same funkcje. Cała zabawa polega na tym, żeby obstawić dobry wynik. A jak to zrobić? Mo cóż, różnie z tym bywa. Czasami jest to łatwiejsze, a innym razem zdecydowanie trudniej jest wytypować zwycięzcę spotkania. Wiedzą o tym doskonale ci wszyscy, którzy mają takie doświadczenia na swoim koncie.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wybierz legalną firmę bukmacherską!

Bukmacher, który chce oferować legalne zakłady wzajemne przez internet na terytorium naszego kraju powinien posiadać zezwolenie Ministerstwa Finansów. Lista legalnych bukmacherów jest dostępna na stronach Ministerstwa i na bieżąco aktualizowana. Jeżeli jednak nie mamy czasu na to, aby jej poszukać to istnieje prostszy sposób, od którego możemy zacząć. Jednym z wymogów otrzymania takiego zezwolenia jest oferowanie zakładów bukmacherskich w internecie pod domeną z końcówką .pl. Widząc w adresie strony litery pl widniejące na początku adresu bądź też po ukośniku powinniśmy mieć się na baczności. Taka strona będzie w Polsce z pewnością nielegalna. Korzystanie z niej może być niebezpieczne i obarczone ryzykiem kary finansowej nałożonej przez fiskusa.

Pierwszą zaletą legalnych bukmacherów jest przede wszystkim to, że unikamy zagrożenia wyłudzenia naszych danych osobowych. Eliminujemy praktycznie do zera wszystkie zagrożenia związane z korzystaniem z fałszywych stron mających na celu wyłudzanie danych. Mamy też pewność, że bukmacher, któremu powierzamy nasze dane osobowe będzie je przetwarzał zgodnie z zasadami polskiego prawa i stosował do ich zabezpieczenia rozwiązań o najwyższej skuteczności. Legalni bukmacherzy w Polsce podlegają pod tym względem takim samym obostrzeniom prawa jak na przykład banki. Bezpieczeństwo danych osobowych jest bardzo ważnym zagadnieniem, ponieważ w czasach internetu kradzieże tożsamości nie są niestety wyjątkowym. Z resztą, aby ustrzec się kradzieży tożsamości nie tylko trzeba ,,prześwietlić” bukmachera, który oferuje zakłady. Również trzeba mieć się na baczności wybierając komputer, z którego będziemy korzystać. Podobnie jak w przypadku bankowości internetowej odradzamy korzystanie z komputerów w takich miejscach jak kafejki internetowe. Zalety korzystania z komputera domowego są w tym przypadku oczywiste.

Jak obstawiać zakłady lepiej?

Otóż na początek najlepiej jest zadbać o to, abyśmy zdobyli odpowiednią wiedzę, która pozwoli nam na lepsze przewidzenie danej dyscypliny sportowej, drugą rzeczą, o której powinniśmy pamiętać to obstawianie wielu kuponów na raz, ale o niskiej sumie, przez co nawet jeśli część z nich okaże się przegrana, to reszta typów pozwoli nam zrekompensować sobie te straty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGra w bakarata online – poradnik
Następny artykułE-sport a zakłady bukmacherskie
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.