Zakłady bukmacherskie to jedne z najciekawszych hobby, jakie istnieją na świecie. Jednym z powodów jest na pewno to, że mało ,,zajęć dodatkowych” obraca się wokół zarabiania pieniędzy. Obstawiać u bukmachera można przeróżne sporty, niektóre z nich są tak stare jak nasza cywilizacja. Ale wracając do tematu, co można obstawiać u bukmachera?

Gra u bukmacherów- co obstawiać?

We wszystkich firmach bukmacherskich największą popularnością cieszą się zakłady piłkarskie. Po części wynika to z tego, że piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie a po części z tego, że wielu grających śledzi na bieżąco rozgrywki, pasjonuje się piłką i uważa, że na futbolu zna się lepiej niż na innych sportach. Jednak pozostałe dyscypliny równie mają swoich zagorzałych fanów i w ofercie każdego bukmachera mamy możliwość zawierania zakładów na praktycznie wszystkie sporty. Oprócz tego, masa firm bukmacherskich oferuje świetne bonusy na start w postaci freebetów bądź innych form, dzięki którym za pierwszym razem będziemy mogli obstawiać, nie martwiąc się o nasze środki.

 Jeśli nie futbol to co?

Jak już wspomniano prócz piłki nożnej, u bukmacherów możemy obstawiać praktycznie wszystkie dyscypliny sportowe. Dużym zainteresowaniem graczy cieszą się przede wszystkim hokej na lodzie, tenis ziemny, siatkówka czy piłka ręczna i koszykówka, w tym zakłady na najlepsze ligi świata jak NBA czy hokejowe NHL.

Fani innych dyscyplin, popularnych za oceanem, mogą również grać zakłady futbolu amerykańskiego czy baseballa. Obok wymienionych sportów bukmacherzy przyjmują także zakłady na mniej popularne zdarzenia (zazwyczaj z okazji dużych imprez) jak lekkoatletyka, kolarstwo, badminton czy tenis stołowy. Fani i znawcy sportów walki też nie będą zawiedzeni. Wszyscy bukmacherzy oferują zakłady bokserskie czy walki MMA.

Egzotyka i esport

Wiele firm oferuje też zakłady na dyscypliny dla niektórych zupełnie nieznane jak na przykład surfing, krykiet, unihokej czy dart. Nietypową dyscypliną, pozostającą właściwie na granicy tradycyjnego rozumienia sportu, jest esport. Rozgrywki te cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród graczy młodszego pokolenia. Bukmacherzy także im umożliwiają zawieranie zakładów. Obok tego popularną formą gry, głównie typerów internetowych jest obstawianie wyników tzw. wirtualnych sportów.

Poza sportem

 Okazjonalnie u bukmacherów możemy obstawiać też ciekawe zdarzenia niemające związku ze sportem. Dotyczy to zwykle dużych wydarzeń ze świata polityki, czy show-biznesu. Czasami jest to nawet i religia, co niektórych może nawet zadziwiać. Możemy, dla przykładu typować zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA czy zdobywcę filmowych Oscarów.

Jak widać, oprócz piłki nożnej obstawiać możemy większość dyscyplin sportowych i nie tylko, ponieważ tak naprawdę wszystko zależy od wyobraźni bukmachera, ponieważ jeśli coś jest na tyle popularne, aby przyciągnąć potencjalnych, początkujących graczy zakładów bukmacherskich, to bukmacher bardzo chętnie wystawi na to zakład. Przykładem mogą tu być chociażby, kto w przyszłości zostanie papieżem. Tak, nawet na takie wydarzenia są zakłady bukmacherskie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie sporty warto uprawiać jako dziecko?
Następny artykułOdkładanie pieniędzy na czarną godzinę a bukmacherka
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.