Zakłady bukmacherskie to dość intrygujący temat, zarówno dla osób które się dopiero zaczynają się interesować tematyką bukmacherki, jak i dla tych które typują zakłady bukmacherskie od dłuższego czasu – jednakże wszystkie te osoby łączy tylko jedno – chęć zarobku ogromnych pieniędzy. A co się dzieje z osobami które wygrywają „dużą kasę” – na zakładach bukmacherskich?

Co się dzieje z osobami które wygrają duże pieniądze na zakładach bukmacherskich?

Każdy jest inny – jednakże duża kasa zmienia każdego

Pieniądze zmieniają ludzi – kto twierdzi inaczej raczej nie widział w życiu osób, które wygrały sporo pieniędzy. Większość ludzi buduje swoje ,,jestestwo” – wokół pieniędzy właśnie. Niektórzy również zadają sobie pytanie – czy warto grać u bukmachera? Ale nie to jest temat naszego dzisiejszego artykułu – wróćmy do tematu. Dlatego też ci ludzie, kiedy wygrywają sporą ilość pieniędzy – uważają nagle, że stali się bardzo ,,potężni” – przez co najczęściej uważają, że jest to dobry moment aby wyrzucić z siebie wszystko to, co trzymali negatywnego w sobie w stosunku do drugiej osoby.

Czyli łopatologicznie rzecz mówiąc – po odbiorze wygranej – jest telefon do (byłego już) szefa z obelgami – oraz po zakończeniu tyrady – standardowym ,,zwalniam się”. Następna może być dziewczyna/narzeczona/żona. ,,Ty stara k**** zmarnowałaś mi 20 lat życia” – samo nasuwa się na myśl. No ale idąc dalej. Jeśli nasz szczęśliwiec – wyrzucił już wszystko co mu leżało ,,na wątrobie” – czas się przecież zabawić. Luksusowy dom (bądź hotel) – wakacje na Majorce dla VIP-ów – świat należy do naszego szczęściarza! No ale po jakimś czasie, jeśli nasz ,,wygrany” nie opamięta się – a środki się skończą – może dojść do tego, że skończy pod mostem. No ale przecież nie tylko istnieją ludzie, którzy tak się zachowują, nieprawdaż?

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Przecież zawsze istnieje też ,,druga strona medalu” – czyż nie?

Naturalnie że są jeszcze ludzie – którzy widząc takie ,,stosy kasy” z wygranej na zakładach bukmacherskich – będą potrafiły się opanować. Takich osób jest bardzo mało, oraz zazwyczaj nie bawią się one w ogóle w zakłady bukmacherskie – z racji tego że pieniądze mało je w życiu obchodzą. Idąc dalej, osoba która – oczywiście, zdziwi się ilością pieniędzy którą wygrała, ale zamiast myśleć ,,że jest królem (bądź królową) świata” – będzie zachowywać się normalnie i po prostu wykorzysta te środki mądrze. Jednym sposobem na to, jest ponowna ,,inwestycja” w grę – czyli po prostu granie nadal u bukmachera za część pieniędzy które udało się mu/jej wygrać.

Naturalnie, ciężko jest wygrać z bukmacherem. A dodatkowo – dwa razy. Dlatego też, lepiej jest mieć założone kilka kont u kilku bukmacherów – dzięki czemu nasz typer będzie w stanie znów co nieco wygrywać. Kolejną opcją na wykorzystanie swoich środków mądrze – jest inwestycja w siebie. Ciekawy kurs, który był wcześniej dla nas zbyt drogi – dzisiaj możemy bez problemu opłacić. Karnet na ćwiczenia plus prywatny trener – czemu nie? No ale nie oszukujmy się, chcecie przecież usłyszeć o tym, na co taką kasę może ,,spokojna osoba” – wydać. No dobrze, niech wam będzie. Jedną z opcji jest kupienie wymarzonego domu (nie za tani – nie za drogi), druga – to ciekawe wakacje (bez przesadnej pompy oczywiście) – trzecia – to ulokowanie tych środków na lokatach oszczędnościowych. Nudne – bo nudne, ale tak naprawdę skromni ludzie nie potrzebują nic ekscytującego, żeby pokazać nagle ,,że nie są frajerami, nieprawdaż?”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 sposobów na obstawianie bukmacherki – poradnik dla nowych graczy
Następny artykułWyścigi koni na zakładach bukmacherskich – poradnik
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.