Każdy zapewne wie, że sytuacja na świecie aktualnie nie jest zbyt kolorowa. Co ciekawe, nawet lokale oferujące gry karciane nawet w Las Vegas zostały pozamykane, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się pandemii. Jednakże czy nadal będziemy mieli opcję obstawiania kart oraz zakładów bukmacherskich online? Czy betgames sts będzie dla nas dostępne? Tego dowiecie się za chwilę!

Czy koronawirus będzie w stanie przeszkodzić nam w grze online?

Gra na zakładach bukmacherskich

Większość spotkań sportowych została tak naprawdę odwołana ze względu na koronawirusa, bądź też przeniesiona na inny termin, lub odbywa się bez udziału publiczności. Niektóre kategorie zakładów takie jak piłka nożna, czy na przykład koszykówka prawie na pewno nie będą dostępne, jednakże zakłady na e-sport, czy też wydarzenia specjalne prawie na sto procent będą dla graczy stały otworem.

A co z punktami stacjonarnymi?

Naturalnie większość z nich będzie po prostu zamknięta, i na okres około dwóch tygodni niedostępna, reszty zapewne dowiemy się pod koniec okresu kwarantanny, dlatego też nikt nic tak naprawdę do końca nie wie, jak na pewno będzie. Bądźmy jednakże dobrej myśli, co do tego, że pandemia minie nam szybko. Oczywiście warto tu jeszcze wspomnieć, że gry które są automatyczne, na przykład sloty, na pewno będą działać w internecie, dlatego też dla zapaleńców tego rodzaju rozgrywki nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować grę.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy będziemy mogli nadal grać w Betgames STS?

Oczywiście że tak, z racji tego, że w ofercie sts online rozgrywki z zakładki betgames odbywają się w studio, więc jest duże prawdopodobieństwo że ta gra nadal będzie się odbywała normalnie. Nie wiecie co to Betgames STS? Otóż zaraz wam to wyjaśnimy! Jeżeli chcemy obstawiać grę w Betgames STS, to mamy możliwość obstawiania trzech gier, takich jak poker, wojna czy bakarat. Wszystkie zasady odnośnie obstawiania mamy udostępnione na zakładce ,,Betgames” na stronie bukmachera STS (www.sts.pl), ale my postaramy się wam opowiedzieć w skrócie na czym one polegają. Poker w przypadku Betgames STS to najpopularniejsza odmiana tej rozgrywki, mianowicie Texas Poker Hold’em, w wojnie najsilniejsza karta wygrywa, a w grze w bakarat online staramy się, aby wynik naszych kart był jak najbliższy liczbie 9.

Bonusy na Betgames STS

W usłudze betgames sTs proponuje swoim graczom bonus 25 zł w każdym tygodniu! Jeżeli chcemy wziąć udział, przede wszystkim potrzebujemy założyć darmowe konto na stronie www.sts.pl. Cały proces trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, a przy okazji możemy wpisać kod promocyjny, (kod to : ,,BETONLINE’’) i daje on nam 29 zł bez depozytu na start! Kiedy już posiadamy konto w STS, musimy w pierwszej kolejności zapisać się do akcji specjalnej STS Betgames na www.sts.pl. Wystarczy, że klikniemy przycisk “Weź udział”. W ramach promocji każdy uczestnik ma szansę na odebranie co tydzień 25 zł w formie premii na granie w STS Betgames. Dodatek od bukmachera to 10% wartości stawek w wygranych kuponach. W każdym tygodniu trwania tej promocji można odebrać 25 zł. Środki są przyznawane automatycznie, jednak trzeba pamiętać, że dotyczy to tylko aktualnie zarejestrowanych kont!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoker – poradnik dla początkujących
Następny artykułGra w bakarata online – poradnik
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.