Wielu graczy ma swoją własną strategię na obstawianie zakładów bukmacherskich, niektórzy jednak – zdecydowanie bardziej wolą obstawiać karty na Betgames STS. Zdarzają się również i takie osoby, które są zapalonymi pokerzystami, ale nie mają zielonego pojęcia o zakładach bukmacherskich. Jak więc grać w Betgames STS przy użyciu systemów bukmacherskich? Tego dowiecie się już za chwilę!

Czy warto grać w Betgames STS przy użyciu systemów bukmacherskich?

Czym właściwie są systemy bukmacherskie?

Teoretycznie samo określenie „systemy bukmacherskie” jest dość niezbyt dobrze przetłumaczone – ponieważ wywodzi się od wyrażenia ,,staking system” (ang – ,,system stawkowania zakładów”). System bukmacherski często mylony jest ze strategią gry, która dotyczy czegoś zupełnie innego, mianowicie chodzi tu o wybór zakładów, obstawianych dyscyplin czy kiedy je zawieramy.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jak wybrać najlepszy system do obstawiania?

 Jak we wszystkim – to zależy od kilku czynników. Wiele zależy od samego gracza i tego, co zamierza obstawiać oraz z jaką kwotą ma zamiar to zrobić. Należy zauważyć, że system stawkowania powinien być dostosowany do stanu naszego portfela i doświadczenia w typowaniu zakładów. Mniej doświadczeni gracze powinni stawiać na systemy proste. Pamiętajmy jednak że system bukmacherski to tylko jeden z kilku elementów, które składają się na osiągnięcie sukcesu w ofercie zakładów sts online na obstawianie kart.

Czy granie systemem będzie skuteczne w przypadku Betgames STS?

W każdej rozgrywce Betgames STS przed pierwszym rozdaniem możemy typować końcowy lub pośredni wynik. A więc na początek mamy sytuację podobną do gier liczbowych – wszelkie kombinacje kart mogą wypaść z takim samym prawdopodobieństwem trafienia. W przypadku gry w wojnę u Betgames STS zwycięskie kursy wynoszą około 2.00. Można pomyśleć, że metoda typowania która jest progresywna przyniesie nam efekty. Niestety to jednak nie jest prawda, z racji tego że istnieją szanse na zaistnienie wojny.

Podwajanie stawki po błędnym obstawieniu rozdania szybciej doprowadzi nas do bankructwa niż do zysków z gry. Statystycznie dzięki wojnie krupier jest na wygranej pozycji, jednakże jeśli zaczniemy używać sposobu bezpiecznego stawkowania, to pozwoli nam na długą grę, ale może istnieje ryzyko że nie uda się nam odzyskać poniesionych strat. Ryzykowne typy też nie są tu na miejscu, ponieważ w Betgames STS tylko oglądamy rozgrywkę, a sami nie bierzemy w niej udziału. Typowanie w Betgames STS to głownie kwestia naszego szczęścia. Nie damy rady wykorzystać tu systemu, który da nam zwycięstwo ponieważ w każdej rozgrywce karcianej każda kombinacja jest tak samo prawdopodobna.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUkłady kart w pokerze – poradnik
Następny artykułPoker – poradnik dla początkujących
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.