Nowy legalny bukmacher, który 28 czerwca 2018 roku otrzymał zezwolenie (jako Cherry Online Polska sp. z o.o.) na działalność bukmacherską w Polsce, oferuje swoim nowym klientom bonus w postaci darmowego zakładu do 50 PLN.

pzbuk zakłady bukmacherskie
PZbuk Polski bukmacher internetowy

PZbuk darmowy zakład

Co należy zrobić żeby otrzymać ten darmowy zakład? Przede wszystkim założyć konto na stronie bukmachera PZbuk. Następnie złożyć depozyt wybierając jedną z kilku metod płatności (m.in. PayU, Blik, karty kredytowe) na kwotę nie mniejszą niż 50 PLN.

Po wpłaceniu pieniędzy na konto bukmachera PZbuk pozostaje nam już nic innego jak zagrać kupon za minimum 50 PLN na wydarzenie z kursem nie mniejszym niż 1.8. Po wykonaniu tych niezbędnych czynności zakład pojawi się w zakładce „darmowe zakłady”.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co najlepsze, wygrana z darmowego zakładu nie wymaga obrotu, a więc zaraz po trafionym kuponie możesz wypłacić ten darmowy zakład na swoje konto bankowe. To bardzo rzadka promocja wśród Polskich bukmacherów online, gdyż większość z nich wymaga jednak obrotu bonusem bukmacherskim, co często jest niewykonalne albo przynajmniej bardzo trudne do zrealizowania.

Poprzedni artykułSkąd pobierać informacje żeby wygrywać w zakładach?
Następny artykułSystem Labouchere
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.