Rynek zakładów bukmacherskich przeżywa prawdziwy rozkwit. Powstaje coraz więcej naprawdę godnych zaufania podmiotów hazardowych. Standardem jest to, że firmy bukmacherskie oferują hojne bonusy. Zastanawiałeś się, dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że podmioty hazardowe decydują się na ten krok? Poznaj też najlepsze bonusy, które są aktualnie oferowane na rynku zakładów wzajemnych w Polsce.

Chęć przyciągnięcia nowych Klientów

To, że firmy bukmacherskie oferują rozmaite bonusy na start nie jest w ogóle przypadkowe… Co więcej, niektóre podmioty hazardowe nie ograniczają się tylko i wyłącznie do jednej promocji. Dobrym przykładem jest tutaj m.in. firma bukmacherska Betfan. Oferuje ona bowiem na start kilka godnych uwagi promocji. Bonusy bukmacherskie Sport Betfan są nie tylko atrakcyjne, ale także nie zawierają żadnych kruczków prawnych (więcej na ich temat przeczytasz w ostatniej części dzisiejszego artykułu). Nie da się ukryć, że nowoczesne podmioty hazardowe chcą (poprzez oferowanie atrakcyjnych ofert) wyróżnić się na rynku. To dobry sposób, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej Klientów. Warto zaznaczyć, że niestety (tak pokazują statystyki) większość osób przegrywa na zakładach bukmacherskich. Choćby dlatego, że nowi gracze obstawiają taśmy składające się z samych „faworytów”, którzy potem nierzadko zawodzą… Dlatego w naszych tekstach uczulamy na ten aspekt. Jeśli chcesz osiągać dobre wyniki, to typuj starannie wyselekcjonowane single lub duble. Wracając do firm bukmacherskich – tym podmiotom zależy generalnie na posiadaniu jak największej liczby Klientów. Dlatego m.in. są oferowane właśnie promocje bukmacherskie.

Rywalizacja na rynku jest coraz większa

Bez trudu można to dostrzec. Nie trzeba być nawet jakimś wielkim fanem zakładów bukmacherskich… Wszak nawet w telewizji pojawia się coraz więcej reklam rozmaitych podmiotów hazardowych. Im większa rywalizacja, tym lepiej dla Klientów. To fakt. Aby była zachowana równowaga „w przyrodzie”, ktoś nie jest do końca zadowolony z takiego stanu rzeczy. Chodzi oczywiście o podmioty hazardowe. W końcu firmy bukmacherskie muszą podejmować stosowne kroki (czy tego chcą, czy nie), by nie narzekać na brak zainteresowania swoimi usługami. Szczególnie tyczy się to nowych podmiotów hazardowych, które dopiero wchodzą na rynek. Właśnie dlatego m.in. Fuksiarz oferuje tak atrakcyjne bonusy. Jest to młoda firma bukmacherska, która musi się czymś pozytywnym wyróżnić.

Jakie bonusy są obecnie najbardziej atrakcyjne?

Oferuje je m.in. firma bukmacherska Betfan. Jeśli założysz tam konto, wpiszesz stosowny kod („SPORTBETFAN”), a potem wpłacisz pieniądze, to możesz zgarnąć cashback nawet 600 PLN. Dodatkowo ten podmiot hazardowy zapewnia zakład bez ryzyka (70 PLN), czy bonus od drugiej wpłaty (100% do 1000 PLN). Warto mieć konto także w STS. Obecnie ta bardzo popularna firma bukmacherska oferuje na start nawet 1500 PLN. Ponadto możesz otrzymać po 20 PLN na sporty wirtualne i gry karcie. Z kolei Fuksiarz oferuje aktualnie cashback do 500 PLN (bez obrotu).

Poprzedni artykułDuża kasa z zakładów sportowych – gdzie grać?
Następny artykułKarabach Agdam pierwszym rywalem Lecha w walce o Ligę Mistrzów
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.