Nie brakuje legalnych firm hazardowych, które udostępniają swoje usługi na terenie Polski. Systematycznie ich przybywa, chociaż niektórzy, w momencie wejścia ustawy hazardowej, mocno w to powątpiewali. Są osoby, które systematycznie grają w nielegalnych zakładach. Dlaczego powinni jak najszybciej zmienić swoją postawę? Co mają legalne firmy, a czego nie posiadają łamiące prawo podmioty, które też oferują usługi w branży hazardowej?

nielegalni bukmacherzy
Czy warto obstawiać u nielegalnych bukmacherów online?

Łamanie Polskiego prawa

Najważniejszym czynnikiem jest po prostu to, że granie w nielegalnych firmach hazardowych, zresztą już sama nazwa na to wskazuje, to po prostu łamanie polskiego prawa. Ustawa hazardowa miała różne swoje oblicza. Poprzedni rząd wprowadził ją już dobrych kilka lat temu. Politycy Prawa i Sprawiedliwości dokonali następnych poprawek. Już od kilkunastu miesięcy nowa ustawa obowiązuje i powinna być przestrzegana. Jasno mówi, że nielegalne zakłady bukmacherskie to łamanie obowiązującego w naszym kraju prawa. Hazardziści, którzy nic sobie z tego nie robią muszą mieć się cały czas na baczności.

O wiele lepiej jest wybrać legalne firmy bukmacherskie. Szczególnie, że takich nie brakuje i oferują one bardzo atrakcyjne warunki. Można liczyć na dobre bonusy bez wpłaty i promocje powitalne, czy oferty specjalne dla stałych użytkowników. Swobodnie można obstawiać rozmaite dyscypliny, a nie tylko te najpopularniejsze. Firmy hazardowe oferują grę w punktach stacjonarnych oraz poprzez internet. W Polsce popularni legalni bukmacherzy to STS, Etoto i FortunaCzy zatem jest sens narażać się i grać u nielegalnych bukmacherów? Sami musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie.

bonus sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kłopot z wypłatą wygranej

Granie w nielegalnych firmach to nie tylko łamanie prawa. To również bardzo duże kłopoty z różnymi transakcjami finansowymi. Nie można swobodnie, np. przy użyciu własnego konta bankowego wpłacać pieniędzy do konkretnego bukmachera. Tak samo nie można bez problemu wypłacać na własne konto bankowe. Hazardziści, którzy grają w nielegalnych firmach starają się to wszystko jakoś obchodzić, ale jest coraz trudniej. Szczególnie, że jest coraz mniej podmiotów, które zgadzają się uczestniczyć w tym procederze.

„W internecie jest mnóstwo działających legalnych bukmacherów. Polscy bukmacherzy stają się co raz popularniejsi, ranking bukmacherów pokazuje jak szybko dostosowują ofertę zakładów do potrzeb graczy.” – opinia z forum betonline.net.pl

Każdy zawodnik, który gra nielegalnie musi mieć świadomość, że takie transakcje zostawiają ślad łamania prawa. Nie jest zatem zaskakujące, że coraz więcej Polaków idzie po rozum do głowy. Biorą pod uwagę wszystkie za i przeciw i wychodzi im, że o wiele bezpieczniej można grać w legalnych firmach, gdzie przecież też można wygrywać duże pieniądze.

Strony bukmacherskie są blokowane

Dodatkowym utrudnieniem, jeśli piszemy w tym momencie o nielegalnych zakładach bukmacherskich, jest to, że stronki są systematycznie blokowane. Polak oczywiście potrafi, dlatego niektórzy korzystają z różnych bramek, zmieniają adres IP, żeby wyszło na to, że korzystają z konkretnej strony z innego kraju, a nie z Polski.

Czy jednak jest sens, aby w ogóle się w coś takiego bawić? Jest dużo zachodu, a poza tym komputery są narażone na różne wirusy. Gracz nie może całkowicie skupić się na typowaniu, analizowaniu spotkań, ponieważ jego koncentracja musi być dzielona na różne sprawy. Na dłuższą metę gra w nielegalnych firmach hazardowych jest bardzo uciążliwa.

Poprzedni artykułForbet Polski bukmacher w Internecie
Następny artykułDlaczego warto systematycznie oglądać mecze jednej drużyny?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.