Jesteście fanami piłki nożnej i często oglądacie spotkania tej dyscypliny? Ten sport jest bardzo popularny na terenie Polski i nie tylko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – chodzi o to, że można oglądać mecze, a także je obstawiać i dzięki temu wygrywać pieniądze. Dlaczego warto skupić się jednak np. tylko na jednej drużynie?

ogladanie meczy
Dlaczego warto systematycznie oglądać mecze jednej drużyny

Doskonała wiedza na temat zespołu

Każdy gracz musi wiedzieć, że wygrywanie pieniędzy w bukach zależy od kilku czynników – liczy się nie tylko szczęście, ale przede wszystkim wiedza. To nie Duży Lotek, gdzie należy liczyć wyłącznie na sporo farta. Osoby, które mają swoją ulubioną drużynę, na podwórku polskim lub zagranicznym, wiedzą o niej praktycznie wszystko. Mają świadomość, kto jest najlepszym strzelcem, jaki jest podstawowy skład, kto jest zagrożony absencją za kartki w następnym meczu, jeśli w konkretnej potyczce również otrzyma żółty kartonik i tak dalej.

To powoduje, że o wiele łatwiej jest oszacować szanse danego zespołu na wygraną w kolejnej konfrontacji bazując na różnych czynnikach. Jeśli ktoś będzie dobrze znał daną drużynę, to łatwiej będzie mu ocenić, czy kursy wystawione przez najlepszych bukmacherów są za wysokie, czy za niskie. To oczywiście powoduje, że łatwiej jest liczyć na systematyczne wygrane.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Znajomość strategii danego teamu

Oglądanie meczów jednej i tej samej drużyny kolejka po kolejce jest bardzo ważne w aspekcie znajomości strategii konkretnej ekipy. Dzięki temu będziecie wiedzieć, czy dany zespół gra ofensywnie i od samego początku atakuje swoich rywali. Na skutek tego łatwiej będzie wytypować np. over bramkowy. A może dana drużyna przede wszystkim skupia się na defensywie? W takiej sytuacji łatwiej będzie wytypować under.

Znajomość najlepszego strzelca, podstawowego składu i tak dalej to nie wszystko. Dobrze jest również orientować się, jaką taktykę stosuje dany trener. Poza tym trzeba zwrócić uwagę, czy rywale mają podobne usposobienie, wszystko to zaprocentuje podczas obstawiania na żywo. Jeśli np. spotkają się ze sobą dwie drużyny nastawione ofensywnie, to można liczyć na sporo emocji i stosunkowo dużo bramek. Drużyny, które grają defensywnie raczej nie postawią od samego początku na atak. Wtedy lepiej grać na to, że tych goli nie będzie za dużo.

Jak jeszcze można uzupełnić swoją wiedzę?

Oglądanie meczu to jedna, bardzo ważna kwestia, ale nie jedyna, która powinna być przez was wzięta pod uwagę. Na podstawie spotkań można określić styl gry, preferowaną strategię itp. Warto uzupełniać swoją wiedzę również w inny sposób. Chodzi m.in. o to, aby czytać wiadomości na forum internetowym poświęconym konkretnej ekipie. Często kibice, którzy są blisko klubu podają tam różne ciekawe fakty.

Na przykład dotyczące tego, że klub zalega z wypłatami. Wtedy ciężko liczyć na to, że zawodnicy będą odpowiednio zdeterminowani i zmotywowani… Może są to dla kogoś małe szczegóły, ale to właśnie takie czynniki powodują, że ktoś ma większe szanse na wygraną w legalnie działających bukmacherach.

Poprzedni artykułDlaczego nie warto grać w nielegalnych bukmacherach?
Następny artykułW STS darmowy zakład bez ryzyka
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.