Internetowe fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby zdobyć odpowiednią wiedzę dotyczącą typowania zakładów sportowych, poznać nowych ludzi, oraz dzielić się informacjami z innymi typerami. Jednakże nie każdy niestety wie, jak z nich korzystać efektywnie, dlatego też dzisiaj przygotowaliśmy dla was ten poradnik, który pomoże wam odpowiednio wykorzystać te miejsca do tego, abyście częściej wygrywali z bukmacherem!

Fora bukmacherskie – jak z nich korzystać?

Dział ,,FAQ” to pierwsze co powinieneś przeczytać

Każde renomowane forum bukmacherskie posiada dział ,,FAQ” (Frequently asked questions – najczęściej zadawane pytania [ang.]) który powinieneś przeczytać przed tym zanim zadasz jakieś pytanie, ponieważ inaczej przyczyni się to zrażenia do ciebie użytkowników danego forum bukmacherskiego, nikt przecież nie lubi ciągle powtarzać komuś aby spojrzał do tego działu. Jeśli już jednak mowa o najczęściej zadawanych pytaniach, to zazwyczaj są to typowo pytania o aktualne promocje bukmacherskie, na co powinniśmy zwracać uwagę, oraz inne, tym podobne zagadnienia. Zanim jeszcze zadamy jakieś pytania na danym forum, postarajmy się przynajmniej przeczytać kilka postów, aby zobaczyć czy dane forum jest ,,dla nas”, czy też powinniśmy zacząć szukać innego serwisu internetowego.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Pamiętaj o tym że w zakładach bukmacherskich chodzi o ,,kasę”

Gdy do gry wchodzą pieniądze, ludzie zazwyczaj pokazują swoje prawdziwe oblicze. Oczywiście nie powinniśmy być cały czas być nieufnym dosłownie w stosunku do każdego, ale profilaktyczne sprawdzenie od czasu do czasu czy ktoś nas nie chce oszukać podczas dawania nam ,,rad” może okazać się dla nas przydatne, najlepszym sposobem na to, aby to sprawdzić, to zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie wyników, bo w końcu naciągaczy w bukmacherce nie brakuje.

Postaraj się weryfikować to, czego się dowiadujesz

Naturalnie nie chodzi tutaj o sprawdzanie każdej, nawet najmniejszej podpowiedzi odnośnie zakładów bukmacherskich, ale po prostu wzięcie tego ,,na chłopski rozum” i po prostu zastanowienie się nad tym, co ktoś napisał. Sposobów na sprawdzenie prawdziwości takich informacji jest kilka, jednym z nich jest na pewno zapytanie zaufanych typerów, drugą – jak zauważyliśmy wyżej, to po prostu zadanie tego samego pytania na innym forum a następnie sprawdzenie czy informacje się pokrywają.

Przestrzegaj regulaminu danego forum

Być może i wydaje się to dość proste oraz każdy powinien o tym wiedzieć, ale zdecydowanie lepiej jest o tym wspomnieć, niż później żałować, czyż nie? Dlatego też zapoznanie się z regulaminem danego forum może się okazać kluczowe w tej kwestii, żebyśmy nie ,,wylecieli” z danego forum za byle głupotę, która jest zapisana gdzieś właśnie w tym regulaminie.

Postaraj się poznać nowych ludzi!

Nie zmuszamy nikogo do zawiązywania nowych przyjaźni, ale w przyszłości może okazać się to bardzo przydatne, nie tylko pod względem socjalnym, ale również i bukmacherskim, z racji tego że jeśli poznamy kogoś o wiele bardziej doświadczonego od nas w typowaniu zakładów sportowych i będzie on/ona dzielił/a się z nami tą wiedzą, to wtedy naprawdę będziemy do przodu i czas zainwestowany w zawiązywanie takiej znajomości zwróci się z nawiązką, czyż nie?


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWyścigi koni na zakładach bukmacherskich – poradnik
Następny artykułTotolotek – czy ich aplikacja mobilna jest warta uwagi?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.