ForBET to firma bukmacherska, która jest dostępna na polskim rynku od 2016 roku. Bukmacher posiada licencję na prowadzenie zakładów na terenie Polski co oznacza, że działa on legalnie i grać u niego może każda osoba, która ukończyła 18 rok życia. Aby dorównać najlepszym, forBET poza umożliwieniem graczom obstawiania zakładów przez internet, zdecydował się również na otwarcie punktów naziemnych. Ilość takich punktów nie jest tak duża jak w przypadku STS czy Fortuny, ale jest to zdecydowany krok na przód. Ciekawostką jest, że wiele z tych punktów znajduje się poza obszarami dużych miast.

forbet bukmacher online
Polskie zakłady bukmacherskie Forbet

Bukmacher Forbet – bonusy, oferta, opinie graczy

Przejdźmy jednak do tego co najbardziej interesuje nowych graczy, którzy są zainteresowani zarejestrowaniem się w forBET. Bonus powitalny w forBET wygląda następująco: przy pierwszym depozycie otrzymujemy 100% od wpłaty (maksymalnie 400 zł), przy drugim depozycie otrzymujemy 75% od wpłaty (również maksymalnie 400 zł) oraz przy trzecim depozycie dostajemy 50% od wpłaty (też do 400 zł). Łącznie za trzy depozyty możemy otrzymać do 1200 PLN bonusu. Promocja jest całkiem interesująca.

Niestety forBET nie oferuje nam bonusów bez depozytu tak jak często robią to inni bukmacherzy. Główną promocją, którą chwali się bukmacher to zwiększenie wygranej o 14%. Abyśmy mogli skorzystać z niej musimy, najpierw obstawić kupon w godzinach 6:00-12:00. Dodatkowym warunkiem jest to, że musi on składać się z minimum 4 zdarzeń. Oferta więc jest skierowana głównie do osób, które lubią puszczać zakłady akumulowane.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Forbet online rejestracja

Jeżeli chodzi o sam proces rejestracji to wygląda on tak samo jak w przypadku innych firm bukmacherskich. Wypełniamy formularz rejestracyjny, przesyłamy skan lub zdjęcie dowodu osobistego i po pozytywnej weryfikacji możemy cieszyć się z tego, że zostaliśmy oficjalnie klientami forBET. Należy pamiętać o tym, żeby podczas rejestracji zaznaczyć pole, w którym potwierdzamy chęć skorzystania z bonusu powitalnego.

Bukmacher forBET online, aby czołówka nie uciekła mu zbyt daleko, postanowił udostępnić aplikacje na smartfony. Sprawia to, że obstawianie zakładów jest teraz jeszcze bardziej wygodne. Jeżeli chodzi o aplikację, to nie jest ona uciążliwa, a mecze oraz jego wizualizację ładują się sprawnie bez zawieszania. Aplikacja mobilna działa na telefonach z systemami Android oraz iOS.

Oferta zakładów u bukmachera Forbet

Poza brakiem bonusu bez depozytu oraz ogólnie małą ilością promocji, forBET online prezentuje się bardzo dobrze. Oferta wydarzeń sportowych jest bardzo duża, czyli to co jest najważniejsze. Obstawiać możemy oczywiście standardowo piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę. Ale dostępne są również zakłady na tak niszowe sporty jak szachy, krykiet, unihokej, czy piłka wodna. Także jeżeli ktoś zna się na tych sportach to będzie w siódmym niebie. Kursy wystawianie w forBET są konkurencyjne do tych oferowanych przez pozostałych bukmacherów.

ForBET cały czas się rozwija i na pewno przed nim jeszcze długa droga, aby dorównać najlepszym bukmacherom jak Fortuna czy Etoto. Na początku istnienia forBET zaskoczył wszystkich grą bez podatku, ale jest to już jest przeszłość. Jeżeli nie chcą stracić klientów, bukmacher szybko musi wymyślić inne, ciekawe promocje, jak chociażby bonus bez depozytu.

Poprzedni artykułNajlepsze bonusy bez wpłaty za darmo
Następny artykułDlaczego nie warto grać w nielegalnych bukmacherach?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.