Bardzo rzadko na internecie można spotkać się z artykułami, które pomagają rozwiązać pewne problemy, których na początku nikt nie zauważa przy typach sportowych. My się tego podejmiemy, dlatego też dziś mamy dla was ten poradnik!

Główne ,,grzechy” graczy typów bukmacherskich

Źle dobrałeś firmę bukmacherską, u której typujesz

Obecnie na polskim rynku działa ponad 18 legalnych firm bukmacherskich, oferujących typy z różnych dziedzin, takich jak piłka kopana, siatkówka czy inne, popularne sporty. Niektórzy nawet mogą stawiać na wydarzenia polityczne. W tym przypadku błędem większości graczy jest nie sprawdzanie aktualnych ofert promocyjnych bukmacherów na rynku, co prowadzi do ignorowania ciekawych bonusów, takich jak darmowe zakłady czy dodatkowe środki, na których można postawić zakłady i ewentualnie wygrać więcej pieniędzy. Prawie każda firma oferuje darmowe bonusy i promocje, co wydaje nam się bardzo atrakcyjne. Jednak niewiele osób zadaje sobie pytanie „Skąd się biorą te promocje?” W końcu pieniądze nie spadną z nieba, co jest całkowicie zrozumiałe. No cóż, bukmacher musi w jakiś sposób te pieniądze odzyskać, więc po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy bukmacher musi jakość zwiększyć swój zysk, co ma ogromny wpływ na kursy u nas obstawiających u tych bukmacherów.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Za bardzo przejmujesz się przegraną

Każdy doświadczony gracz słyszał ten mit na temat typów bukmacherskich, który mówi że ,,dobrzy gracze nie przegrywają”. Oczywiście to totalna bzdura, wszyscy przegrywają, ale różnica jest taka między dobrym graczem a słabym graczem, że ​​przegrywa on rzadziej. Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nie wygrywa zawsze. Ze względu na ten strach niewielu graczy podejmie to ryzyko potencjalnej wygranej, ponieważ obawiają się utraty zakładu. Niestety w sporcie istnieje szczęście i przypadkowość, więc nikt nie może być naprawdę pewien wyniku zakładu lub gry. Dlatego myślenie, że najlepszą strategią jest unikanie porażek, jest całkowicie błędne.

Obstawiasz u nielegalnych bukmacherów

Kolejnym bardzo niemądrym błędem popełnianym przez niedbałych początkujących graczy jest stawianie na znane, a nawet nielegalne firmy. Jest to niebezpieczne, ponieważ nie tylko ryzykujemy, że ograniczymy sobie dostęp do konta lub nie dostaniemy zapłat po wygraniu kuponu, ale dodatkowo (jeśli firma działa nielegalnie) możemy napotkać problemy prawne, bo prawie pewne jest, że ze względu na podatki, taka firma nie płaciła odpowiednich kwot.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawia się zakłady na piłkę nożną? Poradnik bukmacherski
Następny artykułChcesz wygrywać na zakładach – ale nie wiesz jak?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.