Badania wyraźnie pokazują, że bukmacherka ma się w Polsce dobrze. I nie należy spodziewać się zmiany tego trendu. Coraz więcej Polaków chętnie zakłada konta bukmacherskie. Ty również o tym myślisz? Gdzie się zarejestrować? W jaki sposób czytać kursy bukmacherskie? Czy faworyci za każdym razem wygrywają? Jak to jest w rzeczywistości?

etoto promocje 2023

Gdzie warto zarejestrować swoje konto bukmacherskie?

Jeśli chcesz grać w zakładach sportowych, to musisz na sam początek wybrać odpowiedni podmiot hazardowy. To zaś nie jest wcale takie proste. Na rynku jest wiele firm bukmacherskich. Nie każda z nich jest legalna. A od takich podmiotów hazardowych trzeba trzymać się możliwie jak najdalej. Aby nie mieć kłopotów z prawem. Jak wybierzesz legalne podmioty hazardowe, to będziesz mógł swobodnie dokonać rejestracji, a potem wpłacać/wypłacać pieniądze. Które firmy bukmacherskie są obecnie uważane za najlepsze na rynku? Na pewno chodzi o STS. W końcu to lider na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Sporo osób rejestruje się także w Fortunie. Coraz więcej fanów ma również firma bukmacherska etoto.pl. Te wszystkie podmioty są nie tylko legalne, ale także i hojne. Warto zaznaczyć, że zapewniają one świetne promocje na start. Np. nowy Klient STS może zainkasować zakład bez ryzyka do 100 PLN plus trzy inne bonusy – wynoszące nawet 1500 PLN itd.

Jak analizować kursy bukmacherskie?

Po dokonaniu rejestracji możesz już przystąpić do właściwej gry. Warto jednak poznać pewne podstawy, aby wiedzieć, na czym to wszystko polega w praktyce. Do każdego wydarzenia są przypisane kursy bukmacherskie. Od nich zależy m.in. Twoja ewentualna wygrana. Załóżmy, że chcesz zagrać dwa zakłady bukmacherskie. Pierwsze wydarzenie ma kurs 1,70, a drugie 2,00. Twoja stawka to 10 PLN. Wówczas ewentualna wygrana będzie wynosić 0,88 (podatek) x 10 PLN (stawka) x 1,70 x 2,00 (kursy) = 29,92 PLN. Co ważne, w tym przypadku oba zdarzenia muszą wejść, abyś mógł liczyć na zanotowanie wiktorii. Dlatego niektórzy eksperci radzą, by obstawiać single. Co jednak oznaczają poszczególne liczby, jeśli chodzi stricte o kursy bukmacherskie? Załóżmy, że masz przed sobą notowania (na mecz piłkarski) 1,80 – 3,90 – 4,45. To oznacza, że faworytami są gospodarze. Jeśli podzielisz 1/kurs, a potem pomnożysz to jeszcze przez 100%, to zobaczysz, jakie jest prawdopodobieństwo w procentach wystąpienia konkretnego zdarzenia. Warto dodać, że firmy hazardowe mają jeszcze swoje marże.

Czy faworyci zawsze wygrywają?

Zasada jest prosta. Im niższy kurs, tym większy faworyt. Trzeba jednak uważać na pewne zagadnienie. Nie zawsze faworyci wygrywają. Czasami nawet najlepsze kluby, czy topowi zawodnicy zawodzą. Warto zatem być ostrożnym w czasie grania kuponów. Niestety, nierzadko jest tak, że osoby początkujące obstawiają tak zwane taśmy. Są to mocno rozbudowane kupony AKO składające się z samych „pewniaków”. Zazwyczaj jednak takie właśnie opcje nie wchodzą. Jeśli zatem chcesz notować dobre wyniki, to graj single albo ewentualnie duble.

Poprzedni artykułAktualna oferta i promocje u bukmachera STS
Następny artykułJak bezpiecznie obstawiać u bukmacherów?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.