Wakacje trwają w najlepsze, jednakże większość osób nudzi się w domach, z powodu wciąż poniekąd trwającej kwarantanny. Dlatego też, aby umilić wam tą nudę, dzisiaj opowiemy o zakładach bukmacherskich na piłkę nożną, ponieważ jest to jeden z najłatwiejszych sportów, aby zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Jak obstawia się zakłady na piłkę nożną? Poradnik bukmacherski

Piłka nożna a jej popularność w naszym kraju

Liczba szkółek piłkarskich, oraz klas rozgrywkowych pokazuje, jak wiele osób jest chętnych do uprawiania właśnie tego sportu. Również wśród normalnych ludzi piłka kopana cieszy się ogromnym powodzeniem. Mecze naszej reprezentacji piłkarskiej w poprzednim sezonie gromadziły sporo fanów na trybunach i choć na pewno ich popularność nie jest porównywalna do standardów zachodnioeuropejskich, jak w Niemczech czy w Anglii, gdzie przeciętnie spotkania na żywo ogląda dwa razy więcej osób niż u nas, to i tak znacznie przewyższa frekwencję pozostałych zawodów sportowych. A swoją drogą, oczywiście można uznać nas w tym momencie za ,,hipsterów” – ale popularność piłki nożnej w Polsce jest dla nas irytująca, z racji tego że tak naprawdę nie odnosimy w tej kategorii sportowej żadnych sukcesów od czasów PRL – co jest dla nas bardzo smutne, a mimo to piłka nożna jest nadal numerem jeden wśród najpopularniejszych sportów w Polsce.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego zakłady właśnie na ten sport są aż tak popularne?

Ciekawym przykładem w jaki sposób reaguje rynek na popularność piłki nożnej jest na przykład ilość zakładów na ten sport. Ciężko w Polskiej lidze o jakikolwiek sukces sportowy, a jednak zakłady bukmacherskie na mecze Polskiej reprezentacji osiągają zawrotne kwoty. Przed szklanym ekranem zmagania śledzi rzesza widzów, jak już wspominaliśmy wcześniej, stadiony nierzadko wypełniają się po brzegi, Pozytywem jest jednak to, że mimo że dostajemy ,,po czterech literach” dosłownie od każdego w tym sporcie, to mimo wszystko młodzież nie zniechęciła się do tego sportu, dzięki czemu wyszkolenie kolejnego pokolenia zdolnych zawodników nie będzie trudne, być może nawet za kilka lat zastąpią oni tych niedorajdów i wreszcie, po prawie czterdziestu latach będziemy w stanie odnosić sukcesy w tej kategorii sportowej. No dajcie spokój – Monako, RPA – grupa śmierci. No naprawdę, woła to o pomstę do nieba.

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu piłki nożnej?

Przede wszystkim – pamiętajmy o tym, żeby znaleźć sobie na start jedną – ulubioną drużynę, którą będziemy w stanie (przed obstawianiem) łatwo przeanalizować pod kątem ich słabych i mocnych stron, wszystkich zawodników oraz rezerwowych. Brzmi jak sporo pracy, prawda? Lecz jednakże jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem i zarabiać na tym pieniądze, to niestety – ale musimy jednak przeznaczyć na to czas. Inna droga raczej nie istnieje (no chyba że mamy wyjątkowe szczęście, ale takich przypadków jest wyjątkowo mało). Obstawianie zakładów bukmacherskich może być niezłą zabawą, ale musimy przede wszystkim uważać na to, aby nie stało się to dla nas ,,ciężką pracą” – lub też frustracją, ponieważ to hobby ma polegać na zabawie, a nie na denerwowaniu się, czyż nie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo zrobić, jeśli nie mamy ochoty już typować zakładów online?
Następny artykułGłówne ,,grzechy” graczy typów bukmacherskich
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.