Przyszły rok przyniesie za sobą wiele zmian – w tym i w bukmacherce. Na szczęście na lepsze dla graczy, dlatego też dziś przedstawimy ci porady, które możesz wykorzystać przy wygrywaniu z bukmacherem w roku 2021!

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w 2021 roku?

Zacznij od wyboru odpowiedniej oferty!

To jedna z najważniejszych rzeczy, kiedy zaczynamy zabawę z bukmacherką. Aby poprawnie stworzyć swoją strategię grania należy sprawdzić to, co oferują ci bukmacherzy – i wybrać tą najlepszą. Pamiętaj jednak o tym, że oferta na dyscypliny niszowe znacznie się różni od tej standardowej, na przykład kiedy chcemy obstawiać piłkę nożną lub tenisa. Warto wtedy sprawdzić, jak dana dyscyplina wygląda w ofercie legalnych bukmacherów.

Bonusy i promocje również są ważne!

Drugi aspekt wart przeanalizowania to promocje bukmacherskie. W rzeczywistości większość początkujących graczy ostateczną decyzję podejmuje właśnie na tej podstawie. Popularne promocje, które zazwyczaj bukmacherzy oferują nowym graczom to zakłady bez ryzyka freebety bukmacherskie i bonusy pomnażające środki przy pierwszym depozycie. Oczywiście czas wypłaty gotówki jest również bardzo ważny, ponieważ każdy bonus bukmacherski musi spełniać wymagania wybranego przez nas bukmachera, aby został w pełni wypłacony.

Dla stałych graczy wybrane przez nas firmy powinna również prowadzić promocje, gdzie nawet najbardziej wymagający uczestnicy będą nimi zainteresowani. Większość z nich zapewnia gry wolne od podatku, zwiększone kursy, a nawet pomnożenie funduszy na grę.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kursy od bukmacherów

W zależności od popularności danej dyscypliny lub pojedynku, kurs obstawiania rośnie lub maleje. Tak, niektórzy bukmacherzy zapewniają około 100 zakładów na wybrany mecz piłki nożnej, podczas gdy inni mają tylko kilkanaście, ale wiele zależy tutaj od wielkości danej firmy bukmacherskiej.

W zależności od marż zysku firmy lub specjalnych promocji stawki mogą się znacznie różnić. Najlepiej jest monitorować, czy dany bukmacher ma gry wolne od podatku, czy też oferuje tylko zakłady ze swoją marżą bukmacherską. Jak wiesz, im wyższy współczynnik i im niższa marża, tym wyższy bonus, ale pamiętaj o tym, że często warto jest przedtem przeczytać regulamin danego bonusu. U niektórych bukmacherów ten bonus może być łatwy do obrócenia, podczas gdy u innych – niemalże niemożliwy. Dlatego też warto jest korzystać z rankingów bukmacherskich, ponieważ często – i bardzo łatwo w ten sposób możesz sprawdzić, czy dany bukmacher ma odpowiednią ofertę dla ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na marże bukmacherskie. Jak wspominaliśmy wcześniej – stanowią one zwykle powód, dla którego dany zakład z opłacalnego, nagle może stać się nieopłacalny. Dlatego też warto będzie sprawdzać, czy po pandemii marże bukmacherskie nie uległy zmianie. Podejrzewamy, że dopiero w połowie następnego roku będą one niższe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułProgresja na remis – system bukmacherski
Następny artykułSts betgames – jak grać?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.