To, że granie na zakładach bukmacherskich ma swoje plusy i minusy chyba zdaje sobie sprawę każdy, jednakże niewielu graczy wie o tym, jakie dokładnie one są. Dlatego też dziś przedstawimy wam, jakie są zalety oraz wady grania na zakładach bukmacherskich!

Jakie są zalety i wady grania u bukmacherów?

Zalety

Oczywiście pierwszą zaletą obstawiania u legalnych bukmacherów jest to, że podczas oglądania rozgrywek czy to sportowych, e-sportowych lub też innych nasze typy dostarczają nam więcej emocji, dlatego , że żaden typ nie jest taki sam. W końcu bukmacher zawsze stara się wygrać, ale w niektórych przypadkach to gracz ma rację – i może wygrać naprawdę sporo kasy. Oczywiście spowoduje to ogromne straty finansowe dla buka, a on nigdy nie próbował na to pozwolić – w końcu obstawianie polega głównie na zabraniu pieniędzy graczowi i niekoniecznie zezwolenie na ich zwrot. Ale wracając do zalet, jedną z nich jest zdecydowanie okazja do zarobienia pieniędzy. Gracze, którzy dopiero zaczynają, z pewnością nie wygrają za często na starcie, ale jest to możliwe, biorąc pod uwagę dużą ofertę bonusową. Niektórzy bardziej doświadczeni gracze mogą nawet zbić fortunę na zakładach, jednakże takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wady

Cóż, trzeba też powiedzieć sobie o wadach zakładania się z bukmacherem. Jednym z nich jest to, że możesz się od tego uzależnić. Uzależnienie od zakładów bukmacherskich to straszna rzecz, ponieważ według niektórych badań Komisji Europejskiej granie na zakładach jest najbardziej uzależniające. Na zakładach ludzie mogą stracić majątek, więc nie będą kontrolować już swojego życia i popadną w długi. Drugą wadą jest to, że prawdopodobnie nigdy nie ujrzymy tych wielkich wygranych. Wyobraź sobie, że w każdej milionowej grze możemy postawić wiele zakładów – nigdy tego nie dostaniemy ani nie zobaczymy, co może frustrować niektórych graczy. Oczywiście jest też to, że niektórzy chcą wygrywać bez przerwy, bez względu na ilość pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Może to być uzależniające, ale mamy na myśli to, że takie osoby spędzają mniej więcej dużo czasu na analizowaniu każdego typu, zachowania każdego gracza i wielu innych kwestii związanych z danym zakładem. Tak, mógł wtedy wygrać pieniądze, ale w większości przypadków wygrana kwota nie jest w stanie nadrobić tej ogromnej straty czasu. Można to uznać za najmniejszą „poważną” wadę, ale oczywiście tym razem można też czas w końcu lepiej wykorzystać.

Podsumowując

Jak wszystko – zakłady bukmacherskie mają swoje wady oraz zalety. Jeśli jesteśmy w stanie je zaakceptować, to mimo wszystko warto jest zacząć je obstawiać, dlatego też, że po prostu powinniśmy się na zakładach bawić. To powinno być najlepszym rozwiązaniem dla nas, ponieważ gdy jesteśmy w stanie zaakceptować ryzyko, oraz bawimy się odpowiedzialnie, wtedy prawdopodobnie nic nam się nie stanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego mecze online w czasie kwarantanny zyskały tak wiele na popularności?
Następny artykułStalker 2 pokazany na konferencji Microsoft
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.