Rankingi bukmacherów często się zmieniają, ale warto zauważyć, że wielu graczy najczęściej zwraca jedynie uwagę na ofertę danego bukmachera. Dlatego dziś przedstawiamy ci nasz własny ranking najlepszych bukmacherów!

Kto jest najlepszym bukmacherem roku 2021?

Miejsce nr 1 – Legalny bukmacher Betfan

Betfan to jeden z najmłodszych bukmacherów na Polskim rynku – został założony zaledwie kilka lat temu, ale w przypadku jego oferty na zakłady, nie różni się ona wiele od tych topowych. Oferta promocyjna bukmachera Betfan zawiera powitalny pakiet bonusowy o łącznej wartości 2961 zł. Nowi gracze mogą postawić darmowe 30 zł, oraz otrzymać bonus od depozytu 2331 zł. Kwota premii będzie się zmieniać na każdym etapie. W trzech etapach każdej oferty możesz w pełni wykorzystać cały pakiet promocyjny Betfan. Aby otrzymać te nagrody, musisz zarejestrować się na stronie internetowej betfana. Oczywiście Betfan oferuje również ciekawe promocje dla zwykłych graczy, ale ze względu na ograniczony czas najlepszym sposobem jest regularne odwiedzanie strony internetowej firmy bukmacherskiej Betfan. Dodatkowo warto jest wspomnieć o tym, że legalny bukmacher Betfan, zatrudnił Mariusza Pudzianowskiego jako swojego ambasadora marki.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Miejsce numer 2 – Fortuna

Fortuna to jedna z najbardziej znanych legalnych firm bukmacherskich w Polsce, oferująca zakłady online. Fortuna jest oficjalnym sponsorem PZN i pierwszej ligi piłkarskiej. Bukmacher przedstawił doskonałą ofertę powitalną, obejmującą najwyższy zakład bez ryzyka na rynku krajowym. Duża liczba zakładów, transmisje na żywo, wysokie kursy i ciekawa bukmacherska aplikacja mobilna wyróżniają markę na tle krajowych konkurentów. Dodatkowo warto jest wspomnieć o tym, że bukmacher Fortuna, zaraz za STS jest największym bukmacherem w naszym kraju.

Miejsce numer 3 – forBET

To jeden z najciekawszych bukmacherów w Polsce, bo w Forbet możemy obstawiać blisko 40 dyscyplin sportowych. Gracze powinni zwrócić szczególną uwagę na doskonałe kursy piłki nożnej i siatkówki, jakie oferuje wielu zawodników w Polsce. ForBET to znana legalna firma bukmacherska, która może ci zapewnić bonusy od depozytu do 1200 zł, darmowe zakłady w wysokości 110 zł oraz różne zniżki na wydarzenia specjalne. Flagowy bonus forBET to 100% aż do 400 zł – wystarczy wypełnić formularz i wpłacić środki, aby natychmiast otrzymać bonus.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poza podium – PzBuk

PZBuk to nowość na naszym rynku. Firma powstała w 2018 roku i od tego czasu pozyskuje nowych klientów. Darmowy zakład za 60 złotych, ciekawy plan członkostwa czy szeroka gama funkcji bukmacherskich mogą skutecznie zrekompensować pewne niedociągnięcia, jak choćby brak aplikacji mobilnych, co można wytłumaczyć brakiem czasu – bo od tego czasu minęły zaledwie 3 lata. Nic więc dziwnego, że bukmacher do tej pory nie wybrał jeszcze tej opcji dla swoich klientów. Aplikacja bukmacherska PZBuk może zostać uruchomiona nawet za chwilę, ale teraz musimy chwilę poczekać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRing Fit Adventure – aktywnie na Switchu
Następny artykułDrewniane zabawki dla dzieci zawsze w cenie
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.