Każdy fan sportu typuje wynik meczu przed jego rozpoczęciem i dyskutuje nad szansą wygranej ulubionej drużyny czy zawodnika. Wiąże się to z ogromnymi emocjami, dlatego kibice coraz chętniej zaczynają korzystać z firm bukmacherskich, żeby spróbować wygrać choć niewielką kwotę obstawiając swoje typy.

legalny bukmacher
Czy Fortuna to legalny bukmacher online?

Fortuna to najlepszy bukmacher online?

Bukmacher Fortuna to prekursor bukmacherski w Polsce, działa najdłużej i cieszy się szeroką klientelą. Co oferuje dla swoich użytkowników?

„Dla mnie Fortuna jest bukmacherem, który jest dużo lepszy od pozostałych legalnych w Polsce, przede wszystkim wygrywa ofertą zakładów” – opinia gracza z forum betonline.net.pl

Oferta bukmacherska w obecnych czasach musi zachęcać klientów nie tylko różnorodnością , ale także bardziej namacalnymi bonusami. Z tego powodu bukmacher Fortuna przygotował dla nowych użytkowników bonus w wysokości 100 zł. Nie ma dodatkowych warunków, wystarczy założyć konto i stosować się do regulaminu .

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna darmowe bonusy dla graczy

Oprócz bonusu na start, można również podwoić swoją pierwszą wpłatę. Ten bonus jest limitowany – nie może być większy niż 1000 zł . Żeby uzyskać dodatkowe bonusy należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny.

Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna, poza typowymi zakładami, oferuje także zakłady na żywo, dostępne w zakładce LIVE. Dzięki dynamice oraz przebiegowi zakładów w czasie rzeczywistym, emocje i przeżycia są znacznie silniejsze, co sprawia, że ten rodzaj zakładów cieszy się popularnością klientów.

Użytkownicy mają do dyspozycji nie tylko obstawianie wydarzeń sportowych, ale także wydarzeń politycznych czy rozrywkowych . Bukmacher Fortuna przygotował też kilka ciekawych produktów, takich jak: Hit dnia czy Ekspert +.

Bukmacher Fortuna idzie z duchem czasu i proponuje wszystkim swoim użytkownikom korzystanie z autorskich usług także za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Jest ona dobrze napisana, działa szybko, poprawnie i płynnie.

Obsługa aplikacji jest podobna jak na stronie internetowej. Daje za to dużą swobodę – można bowiem w każdym momencie i miejscu mieć dostęp do swojego konta w Fortunie, obstawić zakład, wpłacić lub wypłacić pieniądze oraz sprawdzić wyniki zakładów. Jest to przydatne dla aktywnych osób, które nie lubią tracić czasu przed ekranem komputera .

Poprzedni artykułSurebety – jak grać tym systemem?
Następny artykułCzy bukmacher eTOTO jest legalny?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.