Coraz bardziej popularnym staje się bonus bez wpłaty za darmo. Charakteryzuje się on przede wszystkim brakiem potrzeby wpłacania na konto wkładu własnego, a więc żeby zacząć grać nie trzeba wpłacać pieniędzy na konto bukmachera. Pozwala to każdemu graczowi zwiększyć swój budżet bez ryzyka utraty już zainwestowanego kapitału. Oczywiście, towarzyszące emocje i zdolność do testowania swojej wiedzy sportowej są również ważne. Niemniej jednak zazwyczaj gramy, aby wygrać.

bonusy bez depozytów
Gdzie najlepsze darmowe bonusy bez depozytów bukmacherskich?

Darmowe bonusy bez wpłaty pieniędzy

Najprostszym sposobem na zwiększenie szans na wygraną jest szukanie bonusów od bukmacherów, które okażą się dla nas najbardziej dochodowe. Tym samym bonus bez depozytów albo zakład bez ryzyka pozwala nam zdobyć dodatkowe środki na zakłady. Należy zauważyć, że bonusy tego rodzaju, zwane równocześnie darmowymi zakładami czy też darmowymi zakładami, są w najprostszym tego słowa znaczeniu jakąś kwotą pieniędzy, którą bukmacher daje graczowi nijako w prezencie. Ma to przeważnie miejsce w przypadku zarejestrowania się na darmowe konto.

„Uwielbiam bonusy bez wpłaty bo pozwalają mi się rozeznać czy dany bukmacher jest warty wpłaty moich pieniędzy. Z resztą tak rozpoczęła się moja przygoda z Fortuna, która dała mi bonus bez wpłaty, a dzisiaj gram tam zawodowo.” – opinia z forum betonline.net.pl

Tym samym wszelkie bonusy bez wpłaty własne to inaczej bezpłatne bonusy oferowane przez legalnych bukmacherów online w Polsce dla nowych graczy, inaczej w STS a jeszcze inaczej w Totalbet. Jednakże może to być jednocześnie nagroda dla wszystkich stałych graczy. W każdym razie, jest to jedna z najlepszych rzeczy, jakie bukmacher może oferować własnym graczom. Co jest szczególnie ważne, w przeciwieństwie do każdego innego bonusu do zakładów, otrzymujemy tutaj darmowy zakład bez płacenia z góry, w związku z tym nie musimy doładowywać konta gracza, aby otrzymać taki bonus.

bonus sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dzięki temu możemy postawić pierwszy zakład za darmo, nie ryzykując przy tym własnych pieniędzy, a wygrana wpływa na nasze konto. Warto jednakże podkreślić, że wszelkiego typu bezpłatne zakłady mają zazwyczaj niewielkie znaczenie finansowe, na przykład w Etoto jest to 20 PLN. Nie ma to aż tak dużego znaczenia, ponieważ każdy tego rodzaju zakład przynosi nam zysk niezależnie od wyniku. Jeśli wygramy, wszystkie wygrane trafiają do naszych kieszeni, a jeśli przegramy, nie tracimy pieniędzy, tylko pieniądze zakładów bukmachera.

Z tego powodu, stawiając darmowy zakład, warto pozwolić sobie na trochę szaleństwa i szukać zakładów z większymi szansami na duże wygrane. Należy bowiem mieć świadomość, że umiejętne zarządzanie takim budżetem może prowadzić do dużych zysków. Z reguły, bonus rejestracyjny działa tylko wtedy, gdy po raz pierwszy rejestrujemy się w jakimś bukmacherze online. Wszystkie istniejące bonusy, jak również bonus bez depozytu, mają jednakże pewne ustalone przepisy ich przyznawania.

Promocje bez depozytów u bukmachera

Należy jednak zauważyć, że nie wszystkie zakłady sportowe są takie same w tym względzie. Dlatego też każdy legalny bukmacher online ma własny sposób, w którym przyznaje tego rodzaju bonusy. Wiele bukmacherów z tego powodu wymaga kodu promocyjnego.

Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Kilka firm bukmacherskich pozwala na wprowadzenie kodów bonusowych dopiero w momencie płatności. Jednak większość pozwala na wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji konto jak w STS czy Etoto.

Jednak w niektórych zakładach może być konieczne skontaktowanie się z działem pomocy technicznej w celu uzyskania określonego kodu, który przyznawałby bonus bez depozytu. Jeśli bonus tego rodzaju nie posiada kodu, nie trzeba go wprowadzać. Oznacza to zazwyczaj, że kod promocyjny zostanie automatycznie dodany.

Poprzedni artykułTotalbet – legalny bukmacher w internecie
Następny artykułForbet Polski bukmacher w Internecie
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.