Skoro to czytasz, to zapewne poszukujesz dobrych porad, jak lepiej typować swoje zakłady prawda? To fajnie, ponieważ przygotowaliśmy dla ciebie porady bukmacherskie, które zebraliśmy z roku 2020 – jeśli chcesz je poznać, to czytaj dalej!

Najlepsze porady bukmacherskie z roku 2020

Dlaczego warto poruszyć temat marży bukmacherskiej?

Ale zacznijmy najpierw od podstaw – czyli podatku od gry. W przypadku zakładów sportowych 12% od każdego postawionego zakładu. Ponadto legalni bukmacherzy przekazują ten obowiązek na graczy, więc nie spodziewaj się, że się go pozbędziesz – chyba że znajdziesz takiego bukmachera który na jakiś okres opłaca ci podatek od gry. Jak to wygląda w naturze? Powiedzmy, że mniej więcej obstawiasz u bukmachera za 5 złotych. Jeśli wygrasz 50 złotych, buk odbierze ci do około 8% (marża), plus wcześniej wspomniany 12% podatek. Dlatego trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zainwestowałeś 5 zł, wtedy na czysto jesteś 30, a 10 złotych zostanie odjęte na podatki i zyski z gry dla buka. Dlatego zwróć uwagę na zakłady, które stawiasz i staraj się nie grać przy bardzo niskich kursach – ponieważ to ci się po prostu nie opłaci.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kilka porad o bukmacherach

W tym roku nadal nic nie zmieniło się na szczycie w rankingu bukmacherów, więc w skrócie- STS, Fortuna i Betclic są nadal najlepszymi legalnymi bukmacherami w kraju. Pandemia powoli już przemija, więc do wyboru masz dwie lokalizacje – Internet lub stacjonarny punkt buka – w których możesz obstawiać zakłady. Na początku, jeśli po prostu trzymasz się stałego punktu, to lepiej przejdź do internetu, chociaż taki tryb obstawiania jest wygodniejszy, ponieważ w tym przypadku możesz obstawiać bezpośrednio bez rejestracji. Jeśli jednak zdecydujesz się kontynuować grać i lubisz emocje związane z zakładami, rozważ rejestrację u bukmachera online.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy to aby dobry pomysł, aby obstawiać?

Nie można zaprzeczyć, że jeśli nigdy wcześniej tego nie próbowałeś, trudno jest określić, czy jest coś dla Ciebie. Dlatego jeśli nie rejestrujesz się w Internecie, a założysz tymczasowe konto w Internecie zamiast dokonywać pełnej rejestracji lub udasz się do bukmacherskiego punktu naziemnego, możesz obstawiać bez rejestracji, ale nie będziesz w stanie uzyskać od bukmachera dowolnego bonusu (na przykład w Internecie), wtedy byłoby to dobre rozwiązanie. Jednak po założeniu tymczasowego konta wrócić do tematu gry w Internecie (w końcu jest to bezpieczniejsza opcja ze względu na pandemię) – będziesz mógł nadal grać. Po podjęciu decyzji możesz zdać sobie sprawę, czy naprawdę chcesz ponownie zagrać w grę, czy też chcesz zrezygnować z zakładu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować obstawianie, musisz ukończyć proces rejestracji, który da Ci pełny dostęp do Twojego konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułToshiba wycofuje się z branży laptopów
Następny artykułWygrywanie u bukmachera w 2020 roku – jak to zrobić?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.