Jak każdy wie, niestety pieniądze są rzeczą ulotną. Niestety każdego roku ceny wszystkiego rosną, dlatego też powinniśmy się odpowiednio zabezpieczyć, na tak zwaną czarną godzinę. A co ma odkładanie pieniędzy do bukmacherki?

Ile odłożyć, aby móc czuć się bezpiecznie, a jednocześnie dalej grać?

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, to chyba każdy tutaj wie o co tu chodzi. ,,Wielkie pieniądze”, gwiazdorskie występy, no ale zejdźmy już na ziemię. Jeśli jesteśmy doświadczonym graczem bukmacherskim, to wiemy że nie warto wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka (angielskie przysłowie, trochę ciężko przetłumaczyć tu znaczenie), dlatego też czasami trzeba trochę sobie zostawić z zeszłej wygranej, aby po prostu mniej odczuć skutki nadchodzącej porażki, bo nie ważne tak naprawdę jak się postaramy, to wiadomo że kiedyś przegramy. Niektórzy mówią również, że granie na zakładach bukmacherskich, to sztuka przegrywania. No ale koniec tego odchodzenia od tematu, jeśli jednak chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej, zapraszamy was do przeczytania naszego poradnika, jak typować zakłady bukmacherskie, aby umiejętnie ,,przegrywać”. Nie zamierzamy tu nikogo dołować, ale pamiętajcie że życie to nie promienie słońca i tęcza. Życie jest ciężkie, i nikt nie potrafi zadać nam takiego ciosu jak ono właśnie. No ale już wracamy do tematu.

Bukmacherka a środki na czarną godzinę – czy warto?

Odkładanie środków z naszych poprzednich wygranych na czarną godzinę może się okazać dla nas ratunkiem w wypadku losowych zdarzeń (czyli jak na przykład źle obstawimy wynik, bądź zdarzy się przypadek, kiedy niemożliwe stanie się możliwe). Sytuacja, która może się nam przydarzyć  a którą ciężko przewidzieć jest na przykład awaria samochodu, no ale zapytacie co ma samochód do bukmacherki? Prosta odpowiedź, to jest też sytuacja awaryjna, na którą warto odkładać pieniądze na czarną godzinę. Możemy również być też w takiej sytuacji, że ktoś z naszej rodziny nagle zachoruje, a leczenie może nie być pokryte przez ubezpieczenie. Inną, kolejną sprawą są wszelkie inwestycje w nasz dom, na przykład remont, nowe meble, bądź inne rzeczy to sprawy, które potrafią ludziom spędzić sen z powiek. Tak więc pieniądze odłożone na czarną godzinę mogą nas uratować przez nieprzyjemnymi sytuacjami, oczywiście pamiętajmy jednak że środki które przeznaczamy na zakłady bukmacherskie nie powinny przekroczyć naszych miesięcznych zarobków, ponieważ może się to odbić negatywnie na naszych finansach ogólnie.


,,Badania na polakach” – czyli oszczędzanie na poważnie

Badania na Polakach dowiodły, że nasi ludzie są zdania, że ciężko jest odłożyć w skali miesiąca nawet niewielkie kwoty. Dlatego też jeśli zaczynamy naszą przygodę z bukmacherką, to ważne jest to, abyśmy wykorzystali nasze darmowe bonusy bukmacherskie, ale z powrotem do tematu. Średnia kwota, którą Polacy odkładają na czarną godzinę wynosi około dwa tysiące złotych. Tak naprawdę każda miesięcznie odkładana kwota daje nam szansę, na zapewnienie sobie większego spokoju, jeżeli chodzi o nasz budżet. Dlatego też pamiętajmy o mądrym oszczędzaniu, nawet po wygranych na zakładach bukmacherskich.

Młodzi dorośli, (do 23 lat), które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, uważają, że wystarczy im koło dwa tysiące złotych, aby czuć się bezpiecznie na jakiś czas. To z kolei oznacza, że każdy, kto chciałby mieć tyle zaoszczędzonych środków, musiałby odkładać kwotę nieco wyższą niż 150zł miesięcznie, by zapewnić sobie jakiś budżet awaryjny.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo można obstawiać u bukmacherów oprócz piłki nożnej?
Następny artykułNie każdy chce ci pomóc obstawiać – czyli naciągacze w bukmacherce
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.