Wielu graczy, nieważne czy są oni nowymi, czy też stałymi bywalcami zdaje sobie sprawę z tego, iż STS jest jednym z najlepszych, Polskich bukmacherów na rynku. Dlatego też, dziś przedstawimy wam ofertę tego bukmachera!

Oferta zakładów STS online

Zakłady przez internet – po nowelizacji ustawy hazardowej

Po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017, STS jako trzeci w naszym kraju otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet. Co prawda jego strona internetowa działała od 2012 roku, ale pozwalała ona tylko na sprawdzanie aktualnej oferty łącznie z kursami.

Rodzaje zakładów bukmacherskich w STS

Pełną listę rodzajów zakładów przedstawiamy wam poniżej :

  • MAXIKOMBI – Ten rodzaj kuponu pozwoli na podzielenie kuponu na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić do aż 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam pewna suma naszej wygranej. Warto dodać, iż w takim kuponie możemy obstawić od 2 do aż 100 pozycji.
  • Kupony z pewniakami – jest to pewien rodzaj kuponu maxikombi, jednakże różnica polega na tym, iż zawieramy w tym zakładzie jeszcze dodatkową grupę. Pewne typy muszą być udane, abyśmy mieli możliwość otrzymania wygranej.
  • AKO – są to wszystkie kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby zdobyć wygraną, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas obstawione.
  • SOLO – najbardziej podstawowy zakład dostępny w ofercie. Stawiamy tylko jedno spotkanie i cała wygrana zależy od powodzenia jednego zdarzenia. Ulubiony temat debat na forach bukmacherskich.
  • Kupon Bezpieczny – to kupon AKO, w którym, (jak nazwa ,,bezpieczny” mówi), można nie trafić jednego meczu, a i tak wygramy. Aby go postawić, musimy zagrać mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.
Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Co możemy obstawiać u STS w zakładach online?

Oferta bukmachera STS online wcale nie jest uboższa od tej, jaką znaleźć można w oddziałach firmy. Można się o tym przekonać w bardzo prosty sposób, wystarczy że odwiedzimy portal STS i sprawdzimy, co dokładnie znajduje się na liście dostępnych dyscyplin sportowych i zdarzeń. Łącznie w STS mamy 32 działy, które odpowiadają różnym sportom i nie tylko. W kategorii „Rozrywka” znajdziemy, na przykład, typy na Oscary, programy telewizyjne i inne. W odpowiednich okresach dostępne są tutaj także zakłady bukmacherskie na wybory. Polityka, wbrew pozorom, bardzo interesuje graczy i bukmacherzy widzą to dość wyraźnie.

pełna lista dyscyplin sportowych które możemy obstawiać u STS online

– Badminton

– Bandy

– Baseball

– Biathlon

– Biegi Narciarskie

– Boks

– Bowls

– Darts

– Esport

– Futbol Amerykański

– Futbol Australijski

– Futsal

– Hokej na Lodzie

– Kolarstwo

– Kombinacja Norweska

– Krykiet

– Koszykówka

– Piłka Ręczna

– Piłka Nożna

– Rajdy

– Rozrywka

– Rugby

– Siatkówka

– Skoki Narciarskie

– Snooker

– Sporty Walki (w tym KSW)

– Tenis

– Tenis Stołowy

– Unihokej

– Zakłady Specjalne (polityka, programy TV itp.)

– Żużel

Kod bonusowy na start od STS

Podczas rejestracji konta możemy wpisać kod promocyjny “BETONLINE” otrzymujemy na start 29 PLN bez depozytu (bez konieczności wpłaty pieniędzy), a także do 1200 PLN za przelew od STS jeśli będziemy chcieli wpłacić swój pierwszy depozyt!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie można oglądać mecze za darmo w internecie?
Następny artykułWiedźmin 3. Jedna z najlepszych gier stulecia
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.