Jakie korzyści można uzyskać zakładając konto w zakładach bukmacherskich Fortuna? Ten legalny bukmacher online przygotował dla nowych graczy pakiet ciekawych bonusów – każdy z nich wart polecenia sam w sobie, a już w pakiecie czynią ofertę Fortuny dla nowych klientów jedną z ciekawszych dostępnych na rynku.

fortuna darmowe bonusy
Jakie bonusy bukmacherskie dostępne są w Fortunie?

Bonusy bukmacherskie w Fortunie

Tuż po rejestracji jako nowy klient otrzymujemy od bukmachera Fortuna 2800 punktów wymiennych na 20 złotych, które można przeznaczyć na zakłady i to bez konieczności wpłacania własnego depozytu. 20 złotych to niejako prezent za samą rejestrację. Oprócz tego nowy klient może skorzystać również z zakładu bez ryzyka do wysokości 100 złotych.

Oznacza to, że pierwszy zakład który zdecydujemy się wnieść w ramach promocji będzie ubezpieczony na wypadek porażki. Krótko mówiąc – jeśli nasz typ okażę się nietrafiony zyskamy zwrot stawki w wysokości maksymalnie 100 złotych. Jakby tego było mało – to nie koniec bonusów dostępnych w Fortunie dla nowych klientów.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest również możliwość otrzymać nawet do 1000 złotych – w tym przypadku trzeba wnieść depozyt w ciągu 10 dni od rejestracji konta w serwisie, a następnie w czasie kolejnych 30 dni wnieść zakłady za czterokrotność pierwszej wpłaty. Poza tym kwalifikowane do promocji są tutaj kupony składające się z minimum 3 zdarzeń oraz posiadające łączny kurs przynajmniej 1,90. Warunki nie są więc zbyt wygórowane a po ich spełnieniu można otrzymać bonus stanowiący równowartość pierwszej wpłaty – nawet 1000 złotych.

Nie ulega wątpliwości, że tak skrojona oferta powitalna jest jedną z ciekawszych promocji na rynku i legalny bukmacher Fortuna dołożyła tu wszelkich starań aby potencjalnym nowym klientom po prostu opłacało się założyć konto w serwisie.

Premia 20 złotych za samą rejestrację, zakład bez ryzyka gwarantujący zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu oraz wreszcie możliwość uzyskania bonusu w kwocie nawet do 1000 złotych na grę to pakiet wobec którego nie sposób przejść obojętnie dlatego też na pewno zdecydowanie warto jest go polecić.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułW STS darmowy zakład bez ryzyka
Następny artykułBetclic eu Polska 2019
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.