Jakie korzyści można uzyskać zakładając konto w zakładach bukmacherskich Fortuna? Ten legalny bukmacher online przygotował dla nowych graczy pakiet ciekawych bonusów – każdy z nich wart polecenia sam w sobie, a już w pakiecie czynią ofertę Fortuny dla nowych klientów jedną z ciekawszych dostępnych na rynku.

fortuna darmowe bonusy
Jakie bonusy bukmacherskie dostępne są w Fortunie?

Bonusy bukmacherskie w Fortunie

Tuż po rejestracji jako nowy klient otrzymujemy od bukmachera Fortuna 2800 punktów wymiennych na 20 złotych, które można przeznaczyć na zakłady i to bez konieczności wpłacania własnego depozytu. 20 złotych to niejako prezent za samą rejestrację. Oprócz tego nowy klient może skorzystać również z zakładu bez ryzyka do wysokości 100 złotych.

Oznacza to, że pierwszy zakład który zdecydujemy się wnieść w ramach promocji będzie ubezpieczony na wypadek porażki. Krótko mówiąc – jeśli nasz typ okażę się nietrafiony zyskamy zwrot stawki w wysokości maksymalnie 100 złotych. Jakby tego było mało – to nie koniec bonusów dostępnych w Fortunie dla nowych klientów.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest również możliwość otrzymać nawet do 1000 złotych – w tym przypadku trzeba wnieść depozyt w ciągu 10 dni od rejestracji konta w serwisie, a następnie w czasie kolejnych 30 dni wnieść zakłady za czterokrotność pierwszej wpłaty. Poza tym kwalifikowane do promocji są tutaj kupony składające się z minimum 3 zdarzeń oraz posiadające łączny kurs przynajmniej 1,90. Warunki nie są więc zbyt wygórowane a po ich spełnieniu można otrzymać bonus stanowiący równowartość pierwszej wpłaty – nawet 1000 złotych.

Nie ulega wątpliwości, że tak skrojona oferta powitalna jest jedną z ciekawszych promocji na rynku i legalny bukmacher Fortuna dołożyła tu wszelkich starań aby potencjalnym nowym klientom po prostu opłacało się założyć konto w serwisie.

Premia 20 złotych za samą rejestrację, zakład bez ryzyka gwarantujący zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu oraz wreszcie możliwość uzyskania bonusu w kwocie nawet do 1000 złotych na grę to pakiet wobec którego nie sposób przejść obojętnie dlatego też na pewno zdecydowanie warto jest go polecić.

Poprzedni artykułW STS darmowy zakład bez ryzyka
Następny artykułBetclic eu Polska 2019
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.