Betclic to firma bukmacherska, której powstanie datuje się na 2005 roku. Początkowo kapitał zakładowy firmy wynosił 3 miliony euro, jednak należąca do nich firma bardzo szybko zaczęła imponująco się rozwijać. Na potwierdzenie tych słów można chociażby powołać się na 2008 rok – wtedy to Nicolas Beraud zdecydował się sprzedać 75% swoich udziałów firmie Mangas Gaming, za co otrzymał 50 milionów euro. Firma po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością wśród adeptów zakładów bukmacherskich na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się na Gibraltarze oraz na Malcie.

betclic kod promocyjny kod500
Betclic kod promocyjny: KOD500

Betclic w Polsce. Dlaczego bukmacher zniknął z polskiego rynku zakładów bukmacherskich?

W Polsce jakiś czas temu Betclic również był bardzo popularny. Wszystko zmieniło się w 2017 roku. Wówczas w życie weszła znowelizowana ustawa antyhazardowa. Jej zapisy nałożyły na bukmacherów wiele rygorystycznych obowiązków – nie wszystkie firmy bukmacherskie chciały się na taki scenariusz zgodzić. W gronie takich firm znalazł się również Betclic, przez co zniknął on z grona legalnych bukmacherów świadczących usługi na polskim rynku.

Fani tej firmy jednak nie mogli pogodzić się z tą decyzją i zachęcali ją do powrotu. Ich prośby zostały wysłuchane – 26 września 2018 roku Betclic otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów, dzięki której na nowo może świadczyć swoje usługi graczom z Polski. W chwili obecnej wszyscy bukmacherzy, którzy chcą w sposób legalny prowadzić działalność na terenie naszego kraju, muszą pozyskać taką licencję. Czasami czas oczekiwania na wydanie tych licencji bardzo się wydłuża.

Jakie bonusy powitalne oferuje nowym graczom Betclic?

Srodze zawiodą się gracze, którym zależy na otrzymaniu wielu bonusów z tytułu założenia konta w Betclic. Niestety, okazuje się, że bukmacher dla nowych graczy ma mizerną ofertę w porównaniu do ścisłej czołówki, w której znajduje się m.in. Fortuna, STS czy Totolotek. Sprawdźmy jednak, na co mogą liczyć nowi gracze zakładów bukmacherskich Betclic.

Betclic cashback 500
Cashback 500 PLN bukmachera Betclic

Cashback 500 złotych dla nowych graczy w Betclic 

Cashback 500 złotych to główna oferta powitalna dla nowych graczy. Czy jest ona atrakcyjna? Przytłaczająca większość doświadczonych graczy sądzi, że pozostali bukmacherzy mają znacznie lepsze oferty powitalne. Oferta powitalna Betclic polega na tym, że można postawić zakład opiewający na kwotę 500 złotych bez żadnych konsekwencji. Innymi słowy: nawet jeśli postawimy zakład w Betclic Polska i przegramy, to otrzymamy zwrot postawionych środków na swoje konto bukmacherskie.

Nie jest to jednak oferta, którą można byłoby określić jako najatrakcyjniejsza wśród pozostałych akcji bonusowych dla nowych graczy organizowanych przez najważniejszych polskich bukmacherów. Jeśli Betclic chce zdobyć uznanie wśród nowych zawodników, powinien przemodelować w sposób znaczący swoją ofertę w tym zakresie. 

Betclic – promocje dla stałych graczy bukmachera

Oferta dla stałych graczy bukmachera Betclic jest znacznie lepsza, co potwierdza wielu doświadczonych zawodników. Bardzo interesująca akcja promocyjna to „Lepsze Kursy” – polega ona na tym, że codziennie pojawiają się wysokie kursy na wybrane zdarzenia czy mecze. Bukmacher codziennie modyfikuje listę, zatem warto na bieżąco kontrolować, co się na niej znajduje. Jest to oferta porównywalna do oferty prowadzonej przez Fortunę (Superoferta, Hit Dnia).

Multi+, multi wygrana

Multi + to bardzo interesująca oferta dla doświadczonych graczy, którzy są fanami popularnych akumulatorów, czyli zakładów akumulacyjnych. Oferta ta polega na tym, że Betclic może powiększyć naszą wygraną od 5% do nawet 100%. Jakie są warunki powiększenia wartości zakupionego przez nas kuponu? Bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon, który będzie składał się z minimum pięciu zdarzeń, które danego dnia objął bukmacher Betclic. Oprócz tego trzeba pamięć, że te zdarzenia muszą mieć kursy na poziomie minimalnym 1,20.

Poprzedni artykułW Etoto nawet 1040 PLN na start!
Następny artykułDlaczego warto grać u bukmacherów?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.