Ciąg Fibonacciego to pewna modyfikacja progresji na remisy. Główną zaletą tej odmiany progresji jest to, że stawki na kolejnych poziomach rosną znacznie wolniej, niż w tradycyjnej progresji na remisy. Czy taki system bukmacherski może przynieść graczom zyski?

Ciąg Fibonacciego
Progresja bukmacherska – Ciąg Fibonacciego

Progresja Fibonacciego w zakładach bukmacherskich

Pozwala to na prowadzenie znacznie dłuższej progresji, co sprawia, że osiągnięcie zysku przy dobrze wybranej drużynie jest niemal pewne. Jednak w związku z tym, że koszty zastosowania ciągu Fibonacciego są znacznie niższe, niż w tradycyjnej progresji, mniejsze są również zyski. 

Stawkę na każdym poziomie, oprócz I i II w ciągu Fibonacciego ustala się w taki sposób, że jest to suma stawek na dwóch poprzednich poziomach. Oczywiście na początku musisz ustalić pewną stawkę początkową. Tak to mniej więcej wygląda: 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zaczynasz od 5 zł ma I poziomie. Jeśli nie trafisz remisu, to stawiasz 5 zł na kolejny mecz wybranej drużyny, jeżeli dalej nie trafiłeś, to stawiasz 10 zł (5zł + 5zł) na kolejny mecz tej drużyny, gdy nie trafisz, to 
stawiasz 15 zł (5zł + 10zł) na remis w następnym meczu itd. 

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Progresja Fibonacciego – czy to się opłaca?

Biorąc pod uwagę właściwości ciągu Fibonacciego najkorzystniej jest go stosować na drużyny, które mogą długo nie osiągnąć remisu i występują w ligach, w których kursy na remisy są średnio powyżej 3.0.

Ciąg Fibonacciego jest dobrym rozwiązaniem w przypadku gry na tzw. przełamanie, czyli na remisy drużyny, która już od dawna nie zremisowała. Dzieje się tak dlatego, że dysponując porównywalnymi środkami grając ciągiem Fibonacciego możesz swoją progresję prowadzić znacznie dłużej, niż w wypadku tradycyjnej progresji, gdzie podwajasz stawkę na każdym poziomie. 

Poprzedni artykułJak ogrywać bukmachera na zakładach na kosza?
Następny artykułProgresja na remis – system bukmacherski
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.