System „progresja na remis” zdobywa coraz większą rzesze zwolenników pomimo tego ze może zniechęcić na początek niektórych graczy. Do tego systemu najodpowiedniejsze są ligi francuskie, włoskie i austriackie. Po prostu gramy tam gdzie pada spora liczba remisów bądź jakaś drużyna statystycznie miewa często remisy. 

System bukmacherski gry na remis

Progresja na remisy w zakładach bukmacherskich

Każdy bukmacher wie iż na remisy kursy rzadko schodzą poniżej 3.0 a często bywają o wiele wyższe. Wybieramy sobie drużynę która notuje dużo remisów bądź drużynę która przez spory okres czasu nie miała żadnego remisu … bo kiedyś to się na pewno zdarzy. 

Wszystko zależy od naszych zasobów pieniężnych. Należy pamiętać, że nasza stawka w przypadku niepowodzenia będzie systematycznie wzrastać, a przy dłuższej serii niepowodzeń może wzrosnąć o 500% . Wybieramy sobie stawkę X . Jeśli drużyna wygrała lub przegrała robimy to samo tylko tym razem korzystamy z wzoru 

X = X (ostania stawka) razy 3 

I tak do skutku, aż nasza drużyna zremisuje a naprawdę nietrudno taką drużynę znaleźć

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest bardzo pewny sposób jednak należy zwrócić uwagę na zasobność naszego portfela. Czekamy spokojnie, aż trafi nam się remis, bo prędzej czy później on nastąpi.

Drużyna którą będziemy typować na remis powinna znajdować się w środkowej części tabeli, ponieważ takie drużyny często miewają remisy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli obstawiamy zakłady bukmacherskie i stosujemy system progresji na remisy to należy pamiętać, aby nie brać do gry drużyny, która systematycznie przegrywa, lub jest w czołówce. Takie drużyny często mają dłuższe serie. Możemy się jednak podjąć i takiej próby, jeśli mamy sporo gotówki. Za każdym razem się wygrywa gdyż każdy team kiedyś zremisuje. 

Powiedzmy że wybraliśmy sobie Milan: 

Spotkanie nr 1 – 3 zł kurs na remis 3,0 = 9 zł wynik meczu 3:2
Spotkanie nr 2 – 9 zł kurs na remis 3,0 = 27 zł wynik meczu 1:2
Spotkanie nr 3 – 27 zł kurs na remis 3,0 = 81 zł wynik meczu 5:2
Spotkanie nr 4 – 81 zł kurs na remis 3,0 = 243 zł wynik meczu 2:2 
WYGRANA!

Poprzedni artykułProgresja – ciąg Fibonacciego
Następny artykułJak obstawiać zakłady bukmacherskie w 2021 roku?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.