Odpowiedź na pytanie, skąd czerpać pomysły na trafione typy bukmacherskie jest tylko z pozoru proste. Wydawałoby się, że istnieje mnóstwo źródeł, z których można korzystać. Ponadto, wszystkie te informacje można zweryfikować za pomocą własnej wiedzy. Ale czy na pewno takie podejście może skutkować regularnym wygrywaniem? 

typy bukmacherskie
Skąd brać dobre typy bukmacherskie?

Pierwszym miejscem, w które zaglądają gracze, są fora bukmacherskie i portale sportowe, na których gracze zakładów sportowych wymieniają między sobą spostrzeżenia odnośnie przyszłych meczów.
Tam bardzo łatwo znaleźć typy bukmacherskie tworzone przez najlepszych graczy i ekspertów, którzy z bukmacherki uczynili sobie regularne źródło dochodów. Nie zawsze jednak będą one skuteczne, gdyż nikt nie da nam 100% gwarancji, więc przed obstawieniem w ciemno, warto przeanalizować czy dany kupon ma szansę przynieść nam wygraną czy jednak znowu będziemy mieli kupon przegrany. 

Z innych źródeł, ciekawym rozwiązaniem są czasopisma branżowe czy tez social media drużyn, które chcemy obstawić. Gazetki również to ciekawe źródło, szczególnie te branżowe, które można znaleźć u bukmacherów naziemnych. Tam również znajdziemy wiele ciekawych propozycji typów. Najczęściej sygnowane są one przez gwiazdy sportu. Radzimy jednak podchodzić do nich z przymrużeniem oka, gdyż owe gazetki są dystrybuowane przez firmy bukmacherskie, które liczą na nasze przegrane. 

Poprzedni artykułSkąd popularność zakładów bukmacherskich?
Następny artykułDarmowy zakład w PZbuk
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.