Ten produkt jest stosunkowo nowy na rynku zakładów bukmacherskich, więc nic dziwnego, że wiele osób słyszy teraz o nim po raz pierwszy – dlatego też dziś opiszemy ci, czym jest STS betgames!

Sts betgames – jak grać?

Czym jest STS betgames?

Cóż, nie ma nic innego jak gry karciane – choć niekoniecznie w standardowym wydaniu – ale o tym za chwilę. Aby rozpocząć grę, musimy najpierw zarejestrować się u STS. Jest to bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu, wystarczy wprowadzić swoje dane – potwierdzić swoje konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Jeśli mamy już konto, to wystarczy zasilić je gotówką. Jeśli zakończyłeś już ten proces, przejdź do zakładki Betgames, wybierz grę (Jeśli nie lubimy pokera, zawsze możemy spróbować postawić na inne dostępne gry karciane, takie jak bakarat czy wojna) i postaw zakład – to wszystko! Oczywiście musisz pamiętać, że STS jest firmą bukmacherską iw pełni przestrzega polskiego prawa.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego nie możemy normalnie grać w karty?

Ze względu na ograniczenia prawne nie możemy oczekiwać, że będziemy grać z prawdziwymi ludźmi w karty online, w końcu my sami nie możemy nawet kontrolować własnych kart. Zabawa w Betgames polega tylko na tym, czy potrafimy przewidzieć wynik danego rozdania. Karty są rozgrywane zgodnie z zasadami pokera, bakarata lub wojny. Krupier wydaje karty wszystkim graczom, a osoba siedząca przed ekranem musi zdecydować, która ręka na stole będzie zwycięzcą. Niestety, ale innej opcji na grę w betgames sts po prostu nie ma, ponieważ wtedy ta firma byłaby zmuszona do złamania prawa, czego oczywiście nie zrobi.

Nie można jednak zaprzeczyć, że jest to jedyna forma pokera legalnie dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich i nie możemy oczekiwać niczego innego do czasu zmiany prawa o grach losowych. Jeśli chcemy jednak grać i wygrywać w STS Betgames, musimy nauczyć się podstaw pokera, ale i również zrozumieć zasady obstawiania zakładów. Tylko w ten sposób możemy wygrywać, grając w pokera, bakarat bądź wojnę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W jaki sposób można obstawiać pokera u STS?

W grze wybieramy jeden lub więcej układów (pamiętaj, że nie możesz tworzyć kuponów akumulowanych) i umieszczamy nasze kupony przed rozpoczęciem rozgrywki. Następnie rozdający rozdaje po dwie karty każdemu graczowi. Po zaktualizowaniu kursów możemy postawić zakład. Jedna runda licytacji nie ma wpływu na następną rundę. Po drugim zakładzie na stół trafiają trzy odkryte karty. Gra staje się bardziej przewidywalna, szanse wciąż rosną, a gracz może po raz trzeci postawić. Po raz czwarty i ostatni możesz obstawiać, gdy na stole są cztery karty, a kursy zostaną zaktualizowane. Po wylosowaniu piątej karty zostanie ogłoszony zwycięzca, a następnie STS automatycznie wypłaca wygraną. Po krótkiej przerwie gra uruchomi się ponownie. Tak więc wygląda gra u tego legalnego bukmachera – jednakże nie oznacza to, że jest to wcale rozgrywka mocno powtarzalna!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady bukmacherskie w 2021 roku?
Następny artykułNeoliberalizm doprowadzi nas do poczucia osamotnienia?
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.