Surebet (ang. pewny zakład) jest to zakład, w którym masz pewność wygranej, niezależnie od tego, jaki będzie wynik spotkania. Jest to jedyny 100% sposób na wygranie w zakładach bukmacherskich.

surebety 2019
Co to są surebety?

O co dokładnie chodzi z Surebetami?

Chodzi o pomyłki bukmacherów, a dokładnie o zawyżone kursy na spotkania, mecze lub inne wydarzenia, które chcemy obstawić.

Najprostszym przykładem surebeta jest np. mecz tenisowy z oferty Milenium, w którym jeden z bukmacherów wystawił kurs na zawodnika A – 2,2, a kolejny bukmacher, wystawił kurs na zawodnika B – 2,1. W takim wypadku, jeżeli obstawimy 10 zł u pierwszego bukmachera na zawodnika A i 10 zł u drugiego bukmachera na zawodnika B, zawsze wygramy.

Oczywiście nie są to duże kwoty, ale wystarczy je przemnożyć x 100 i już mamy całkiem niezły zysk, zwłaszcza, że ryzyko jest zerowe (teoretycznie).

Jakie są pułapki gry na surebety?

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że kursy u bukmacherów zmieniają się bardzo dynamicznie, i może się zdarzyć, że po obstawieniu spotkania u jednego bukmachera, nie zdążymy obstawić surebety po odpowiednim kursie, u drugiego z bukmacherów (kurs zmieni się na naszą niekorzyść).

Kolejna sprawa, to regulaminy i opłaty u bukmacherów. Niektórzy bukmacherzy (np. giełda zakładów) pobierają jako prowizję jako procent od wygranej. W takim wypadku nasz surebet może przestać istnieć, zniwelowany przez zapłaconą prowizję.

Poprzedni artykułZakłady w trakcie trwania meczu
Następny artykułLegalny bukmacher Fortuna
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.