W zakładach bukmacherskich znajdziemy wiele systemów bukmacherskich. Wszystkie one mają jedno zadanie – ograć bukmachera. System Labouchere jest systemem malejącej progresji dla zdarzenia o kursie 2.00. Zapisujemy kilka liczb, np. 1 2 3 4 5 6.

systemy bukmacherskie
Co to jest system Labouchere

Każdy numer reprezentuje ilość w jednostkach, które będziemy stawiać. Stawiamy pierwszy i ostatni z tych numerów. W tym przykładzie 1 i 6, co w sumie daje 7 jednostek.

Jeśli wygramy, wykreślamy dwa numery i stawimy następne dwa zewnętrzne numery. W tym wypadku 2 i 5. Jeśli wygramy znów obstawiamy następnymi dwoma pozostałym numerami 3 i 4 i jeśli wygramy, to właśnie ukończyliśmy jeden cykl gry. Wtedy zaczynamy od nowa.

Jeśli przegramy, wtedy dodajemy ten jeden numer do końca serii. Załóżmy, że przegramy swój pierwszy zakład z 7 jednostek (1 + 6). Wtedy dodajemy numer 7 do końca serii, czyli seria numerów wygląda tak: 1 2 3 4 5 6 7 i następny zakład będzie za 8 jednostek (1 + 7). Jeśli pierwszy zakład wygramy, ale przegramy drugi (2 i 5), wtedy seria numerów będzie wyglądać tak: 2 3 4 5.

Poprzedni artykułDarmowy zakład w PZbuk
Następny artykułMilenium legalny Polski bukmacher
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.