Szukasz atrakcyjnego bonusu powitalnego jednak wyczerpałeś już większość promocji oferowanych przez najpopularniejszych bukmacherów takich jak STS czy Fortuna? Nic straconego, warto bowiem przejrzeć promocje oferowane przez mniej znanych, aczkolwiek równie prężnie działających na polskim rynku firm oferujących równie atrakcyjne warunki dla nowych klientów. Do takich można z pewnością zaliczyć bukmachera Etoto, który dla każdego nowego klienta ma przygotowany pakiet bonusów wynoszący w sumie 1040 złotych.

etoto zakłady online polski bukmacher
Etoto darmowe promocje i bonusy bukmacherskie

Bonus w Etoto 1040 PLN – jak go odebrać?

Oznacza to nie mniej nie więcej – że decydując się na założenie konta w serwisie Etoto możemy dostać od Polskiego bukmachera dodatkowo 1040 złotych na grę co jest jedną z największych kwot oferowanych na rynku. Co trzeba dokładnie zrobić żeby zgarnąć maksymalny bonus? Po pierwsze – zarejestrować się jako nowy klient na stronie www.etoto.pl.

Za przejście tego etapu otrzymamy 20 zł w formie darmowego zakładu, czyli będziemy mogli już coś zagrać mimo że nawet nie wpłaciliśmy jeszcze żadnych własnych środków. Za wniesienie depozytu legalny bukmacher Etoto oferuje kolejny bonus, tym razem jest to 200% do kwoty 100 złotych. Wystarczy tutaj zagrać za trzykrotność dokonanej wpłaty. Najlepsze zaczyna się dziać w momencie dokonania drugiego depozytu. Ten krok Etoto nagradza kolejnym 100% bonusem do kwoty 900 złotych + darmowym zakładem wynoszącym 20 złotych.

Łatwo jest zatem policzyć, że wypełniając wszystkie poszczególne etapy promocji w Etoto i wnosząc przy tym depozyty pozwalające nam uzyskać maksymalne korzyści możemy otrzymać w sumie aż 1040 złotych dodatkowych środków. Obrót bonusem powitalnym również nie należy do skomplikowanych. Wystarczy zagrać za czterokrotność depozytu oraz bonusu po minimalnym kursie 2,20.

Co warte podkreślenia do wymogów obrotu kwalifikują się zarówno single z takim kursem jak i kupony AKO. W tym drugim przypadku kurs poszczególnych spotkań na kuponie musi być nie mniejszy niż 1,30, łączne ako zaś tak jak poprzednio – 2,20. Jak zatem widać oferta Etoto prezentuje się całkiem okazale i warto z pewnością przyjrzeć się jej bliżej.

Poprzedni artykułKtóry Polski bukmacher lepszy? STS czy Fortuna?
Następny artykułPolska wersja bukmachera Betclic
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.