Zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w zakładach bukmacherskich online, ale nie jesteś pewien gdzie otworzyć konto? Na początek swojej przygody z bukmacherką warto poszukać firm oferujących ciekawe promocje dla nowych klientów, w tym takich z darmowymi zakładami po rejestracji gdzie klient ma możliwość przetestować serwis bez ryzykowania własnych pieniędzy, a korzystając z bonusu przyznanego za rejestrację.

sts bukmacher legalny online
Darmowe promocje i bonusy bez depozytów w STS

STS bonus bez depozytu

Promocję tego typu ma swojej ofercie między innymi STS, czyli największy i najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce. W jej ramach każdy nowo zarejestrowany klient może otrzymać darmowy bonus bez wpłaty w wysokości aż 29 PLN w postaci środków bonusowych, które może wykorzystać na grę w zakładach bukmacherskich STS.

W ten sposób zyskujemy możliwość gry bez żadnego ryzyka utraty środków własnych, darmowy zakład jej w końcu finansowany przez bukmachera i do jego uruchomienia nie jest potrzebny żaden depozyt ze strony klienta. Jedynie specjalny kod promocyjny STS, który podany jest poniżej.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zakład bez ryzyka za darmo

Aby otrzymać ten wyjątkowy darmowy bonus wystarczy podczas rejestracji wpisać w okienku kod promocyjny: BETONLINE. Po tym jak rejestracja zostanie zakończona, a konto gracza pomyślnie zweryfikowane STS zaksięguje na jego koncie 29 złotych w postaci środków bonusowych, które można wypłacić po wykonaniu wymogu obrotu, który nie jest jakoś szczególnie wygórowany.

Do uwolnienia i wypłaty środków bonusowych wystarczy zagrać kwotę freebetu trzy razy (czyli za 87 złotych) wybierając zdarzenia z kursem równym lub większym 1,91. Dobrą wiadomością jest, że chodzi tu o całkowity kurs całego kuponu a nie pojedynczych selekcji. Można więc zagrać jedno spotkanie z kursem 1,91 i w razie wygranej zaliczy się ono do wymagań obrotu, jak i można zagrać akumulator składający się ze spotkań o mniejszych kursach (np. 1,50 x 1,40 x 1,30), ale łącznym kursie kuponu spełniającym wymóg 1,91 (w powyższym przypadku byłby to kurs 2,73.

Przy rozważnym wyborze spotkań i odrobinie szczęścia wykonać wymagany obrót jest stosunkowo łatwo, a gdy to nastąpi można bez przeszkód wypłacić zgromadzone dotychczas środki na swój rachunek bankowy.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułDlaczego warto systematycznie oglądać mecze jednej drużyny?
Następny artykułPakiet bonusów na start od bukmachera Fortuna
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.