Zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w zakładach bukmacherskich online, ale nie jesteś pewien gdzie otworzyć konto? Na początek swojej przygody z bukmacherką warto poszukać firm oferujących ciekawe promocje dla nowych klientów, w tym takich z darmowymi zakładami po rejestracji gdzie klient ma możliwość przetestować serwis bez ryzykowania własnych pieniędzy, a korzystając z bonusu przyznanego za rejestrację.

sts bukmacher legalny online
Darmowe promocje i bonusy bez depozytów w STS

STS bonus bez depozytu

Promocję tego typu ma swojej ofercie między innymi STS, czyli największy i najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce. W jej ramach każdy nowo zarejestrowany klient może otrzymać darmowy bonus bez wpłaty w wysokości aż 29 PLN w postaci środków bonusowych, które może wykorzystać na grę w zakładach bukmacherskich STS.

W ten sposób zyskujemy możliwość gry bez żadnego ryzyka utraty środków własnych, darmowy zakład jej w końcu finansowany przez bukmachera i do jego uruchomienia nie jest potrzebny żaden depozyt ze strony klienta. Jedynie specjalny kod promocyjny STS, który podany jest poniżej.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zakład bez ryzyka za darmo

Aby otrzymać ten wyjątkowy darmowy bonus wystarczy podczas rejestracji wpisać w okienku kod promocyjny: BETONLINE. Po tym jak rejestracja zostanie zakończona, a konto gracza pomyślnie zweryfikowane STS zaksięguje na jego koncie 29 złotych w postaci środków bonusowych, które można wypłacić po wykonaniu wymogu obrotu, który nie jest jakoś szczególnie wygórowany.

Do uwolnienia i wypłaty środków bonusowych wystarczy zagrać kwotę freebetu trzy razy (czyli za 87 złotych) wybierając zdarzenia z kursem równym lub większym 1,91. Dobrą wiadomością jest, że chodzi tu o całkowity kurs całego kuponu a nie pojedynczych selekcji. Można więc zagrać jedno spotkanie z kursem 1,91 i w razie wygranej zaliczy się ono do wymagań obrotu, jak i można zagrać akumulator składający się ze spotkań o mniejszych kursach (np. 1,50 x 1,40 x 1,30), ale łącznym kursie kuponu spełniającym wymóg 1,91 (w powyższym przypadku byłby to kurs 2,73.

Przy rozważnym wyborze spotkań i odrobinie szczęścia wykonać wymagany obrót jest stosunkowo łatwo, a gdy to nastąpi można bez przeszkód wypłacić zgromadzone dotychczas środki na swój rachunek bankowy.

Poprzedni artykułDlaczego warto systematycznie oglądać mecze jednej drużyny?
Następny artykułPakiet bonusów na start od bukmachera Fortuna
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.