Nie da się ukryć, że im dalej idziemy w ten rok, tym ciężej jest wygrywać z bukmacherem – w końcu pandemia koronawirusa nikogo nie rozpieszcza. Co więc musisz zrobić, aby zacząć wygrywać z bukmacherem? O tym dowiesz się już za chwilę!

Wygrywanie u bukmachera w 2020 roku – jak to zrobić?

Pewne typy bukmacherskie – dlaczego nie warto z nich korzystać?

Naturalnie istnieje coś takiego jak ,,pewny” typ bukmacherski – czasami dla konkretnej ligi lub dyscypliny znajdziesz takie typy na jakiejś stronie internetowej – choć z drugiej strony powinno się pamiętać o tym, żeby stosować przy takich typach zasadę ograniczonego zaufania. Wszystko w systemie opiera się na różnicy kursów wymiany między zakładami. To, ile możemy ostatecznie wygrać, zależy od postawionego przez nas zakładu. Jego zasada jest prosta, ponieważ im więcej pieniędzy stawiamy, tym potencjalnie więcej zarabiamy – chociaż z drugiej strony nie zawsze to jest możliwe, ponieważ przegrana często jest realnym zagrożeniem dla naszego typu. Na tym etapie nie jeszcze nie warto ryzykować dla typów bukmacherskich, dlatego odwiedzając legalnych bukmacherów internetowych, zawsze powinniśmy dokładnie sprawdzać kursy bukmacherskie.

sts bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poradniki bukmacherskie

Na internecie istnieje wiele poradników, które twierdzą, że aby zwiększyć szansę na dany zakład lub nie stracić pieniędzy, musimy zrobić to albo to – na przykład nauczyć się analizy bukmacherskiej. Jednak jest to zwykle trudne do osiągnięcia dla początkujących, więc zacznijmy od początku. Wielu graczy stara się grać po najwyższych możliwych kursach, ale buk decyduje o kursie na dany zakład – naturalnie jest to dobry pomysł, jednakże często trzeba pamiętać o tym, aby taki zakład się powiódł, trzeba naprawdę nieźle zakombinować. Naturalnie w bukmacherce występuje pojęcie szczęścia, ale jeśli chcesz wygrywać zakłady u bukmachera pod rząd, musisz pomyśleć o tym, aby równoważyć kwestie, oraz nauczyć się …

Odrzucanie zakładów

Pamiętaj też, aby pomijać zakłady, które nie przyniosą Ci zysku. Ponadto nie stawiaj dwóch lub więcej zakładów na jednym kuponie u buka i nie stawiaj tego samego zakładu na wielu losach loterii, w przeciwnym razie Twoje szanse na wygraną zostaną zmniejszone. Jako gracz powinieneś także przetestować swój system przewidywania. Robiąc to, nie szukaj złych zależności, ponieważ mogą one przesłaniać te ważniejsze wzorce. Ale wracając do tematu, aby poprawnie postawić zakład, musisz wiedzieć, które zakłady nie będą skuteczne, a które można pewnie postawić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Unikaj zakładów na żywo

Nie da się ukryć, że zakłady na żywo to bardzo popularna opcja, jednakże z drugiej strony też jest to dość niebezpieczne, ponieważ tak naprawdę bardzo łatwo jest przegrać na tego rodzaju zakładach, dlatego też pomyśl przedtem, czy aby na pewno warto jest obstawiać ten rodzaj zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady bukmacherskie z roku 2020
Następny artykułSpotify – tryb offline bez konta premium
Najlepszy bukmacher internetowy musi graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.