Zakłady na żywo, to specyficzna forma obstawiania, ostatnio bardzo popularna, ponieważ sposób gry jest bardziej elastyczny, niż w standardowych formach gry, w których możemy wytypować wynik meczu tylko przed jego rozpoczęciem.

typowanie na żywo livebetting
Obstawianie zakładów na żywo

Zakłady live (livebetting) umożliwiają typowanie w trakcie trwania spotkania, co może być dla typera znacznie bardziej korzystne. Już po rozpoczęciu meczu, możemy stwierdzić, w jakiej formie są drużyny, jak przebiega rozgrywka, czy nasze przewidywania przedmeczowe były trafne.

Grając na żywo, możemy korygować nasze typy a co za tym idzie, wytypować bardziej precyzyjnie wynik meczu, poza tym, kursy w tego typu zakładach, bardzo często są dużo wyższe, niż standardowe.

Legalny bukmacher eTOTO proponuje swoim klientom zakłady na żywo z wielu dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, piłka ręczna, siatkówka, baseball, rugby, więc każdy miłośnik sportu powinien tutaj znaleźć coś interesującego dla siebie.

Jeżeli jeszcze nie masz doświadczenia w grze na żywo, na pewno będzie to interesującą i ekscytującą odmianą obstawiania w grze w zakładach bukmacherskich.

Poprzedni artykułMilenium legalny Polski bukmacher
Następny artykułSurebety – jak grać tym systemem?
Autor wielu recenzji bukmacherów, lubi odpalać kompa i cieszyć się nowymi promocjami i bonusami do legalnych bukmacherów w Polsce.